Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВИСІВУ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ РОЗПОДІЛЬЧО-ДОЗУЮЧИМ ПРИСТРОЄМ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВИСІВУ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ РОЗПОДІЛЬЧО-ДОЗУЮЧИМ ПРИСТРОЄМ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВИСІВУ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ РОЗПОДІЛЬЧО-ДОЗУЮЧИМ ПРИСТРОЄМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,78 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
ШЕРСТЮК ВАЛЕРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
УДК 631.333
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВИСІВУ
МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ
РОЗПОДІЛЬЧО-ДОЗУЮЧИМ ПРИСТРОЄМ
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського
господарства імені Петра Василенка (ХНТУСГ) Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Тіщенко Леонід Миколайович, ХНТУСГ,
завідувач кафедри “Деталі машин і підйомно-транспортні машини”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Морозов Іван Васильович, ХНТУСГ, професор
кафедри “Сільськогосподарські машини”;
кандидат технічних наук, професор
Пащенко Володимир Филимонович, Харківський національний
аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, завідувач кафедри
“Механізація і електрифікація сільськогосподарського виробництва”.
Провідна установа: Національний науковий центр Інститут механізації
та електрифікації сільського господарства”
Української академії аграрних наук, лабораторія
“Механізація застосування мінеральних добрив”,
Київська обл., Васильківський р-н, смт. Глеваха.
Захист відбудеться 24.02.2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий 22.012005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Черенков О.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Урожайність с.-г. культур суттєво залежить від рівня забезпечення їх поживними речовинами. Одним із основних джерел надходження їх у грунт є мінеральні добрива, ефективність використання яких у значній мірі залежить від кількості та рівномірності їх висіву.
В результаті аналізу існуючих способів і технічних засобів висіву мінеральних добрив установлено, що техніка, яка використовується зараз, за своїми характеристиками не відповідає сучасним вимогам виробництва. Машини з задовільною рівномірністю мають малі дози висіву та продуктивність, а з достатньою продуктивністю – незадовільну рівномірність висіву. Машини з пневматичними та шнековими розподільниками вітчизняного та закордонного виробництва при широкому діапазоні доз висіву не забезпечують агротехнічно допустиму рівномірність внаслідок конструктивних недоліків. Тому створення високопродуктивного агрегату, який може висівати мінеральні добрива з агротехнічно допустимою рівномірністю в широкому діапазоні доз висіву, є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є складовою частиною: Державної програми “Виробництво технологічних комплексів машин та обладнання для агропромислового комплексу на період 1998 – 2005 р.р. Розділ 3 (п. 3.3. Машини для внесення мінеральних добрив)”; комплексної теми 1-4 науково-дослідних робіт ХНТУСГ “Розробка і впровадження у виробництво машинно-технологічних систем для механізованого виробництва сільськогосподарської продукції на основі енергозберігаючих, екологічно безпечних технологій і технічних засобів для різних форм господарювання”, підрозділ 1.1. “Розробка і апробація енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій”; науково-дослідної роботи “Обґрунтування параметрів розподільчо-дозуючого пристрою для висіву мінеральних добрив з фіксованою шириною захвату” (ДР №0104U002972, 2001-2004 р.р.). Дослідження за темою дисертації виконувались також у відповідності з Державною програмою СРСР вирішення науково-технічної проблеми 0.51.02 ВАСГНІЛ, тема № 0.51.02.03.01.03: “Разработать технологический процесс и обосновать параметры машины для внутрипочвенного внесения минеральных удобрений ленточным способом под горох, подсолнечник и кукурузу”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВИСІВУ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ РОЗПОДІЛЬЧО-ДОЗУЮЧИМ ПРИСТРОЄМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок