Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ РІШЕНЬ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ

МОДЕЛЮВАННЯ РІШЕНЬ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ РІШЕНЬ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОНИЩЕНКО СВІТЛАНА ПЕТРІВНА
УДК 656.61.07: 519.673
МОДЕЛЮВАННЯ РІШЕНЬ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ
Спеціальність 08.03.02 Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса-2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі «Системний аналіз і логістика» Одеського державного морського університету.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Шибаєв Олександр
Григорович - доцент кафедри «Системний аналіз і
логістика» Одеського державного морського
університету.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий
співробітник Ревенко Валерій Лук’янович - провідний
співробітник Міжнародного науково-навчального
центру інформаційних технологій (м.Київ);
кандидат економічних наук, доцент Шурупова Юлія
Григорівна - доцент кафедри «Економічна кібернетика
та обчислювальна техніка» Одеського державного
економічного університету.
Провідна установа: Одеський державний політехнічний університет.
Захист відбудеться «30» червня 2000 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д41.060.02 у Одеському державному морському університеті за адресою 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного морського університету за адресою 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
Автореферат розісланий «30»травня 2000 р.
Т.В.О. ВЧЕНОГО СЕКРЕТАРЯ
СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ
ВЧЕНОЇ РАДИ Сердюк М.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі функціонування та розвиток галузей народного господарства України, в тому числі морського транспорту, відбувається в середовищі нових економічних відносин, що передбачає істотні особливості системи управління: орієнтація на ринок, ситуаційний підхід до управління, вироблення стратегії активного впливу на ринок, орієнтація на досягнення не сьогочасного успіху, а довгострокової стабільної переваги на ринку. Таким чином, задачі управління ускладнюються, відбувається перехід від управління власне виробничим процесом і його розвитком до управління взаємодією виробничої системи та зовнішнього середовища. Все це визначає використання маркетингових принципів при моделюванні управлінських рішень, тому що маркетинг є універсальною теорією, що охоплює всі сторони діяльності підприємства, розглядаючи їх у нерозривній єдності, яка базується на дослідженні й обліку потреб ринку.
Як показують результати критичного аналізу різних досліджень по маркетинговій діяльності, багато чого з її аспектів так і не знайшло належного відображення в наукових працях. Разом з тим, судноплавство є галуззю, що володіє рядом яскраво виражених особливостей виробничої діяльності, тому багато існуючих загальнотеоретичних положень маркетингу можуть служити для даної галузі як теорія високого рівня.
Таким чином, на сьогоднішній день існує необхідність як у теоретичних, так і в експериментальних дослідженнях в області маркетингової діяльності судноплавних компаній. Одним із пріоритетних напрямків наукових досліджень у даній області є розробка моделей і методів підтримки прийняття рішень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Результати даної дисертаційної роботи використані при розробці науково-дослідних тем «Розробка економіко-організаційної концепції забезпечення конкурентоспроможності національного флоту України на міжнародному фрахтовому ринку» (ДБ 37-97) у 1997-1999 рр., «Розробка спеціалізованої системи інформаційного обслуговування суб'єктів морського бізнесу України» (ДБ 30-95) у 1997-1998 рр. і «Теоретичні основи роботи флоту послідовними рейсами як форми організації судноплавства» (ДБ 39-98) у 1998-1999 рр., що виконувалися відповідно до плану науково-дослідних робіт Міністерства освіти України.
Мета і задачі дослідження. Метою даного дисертаційного дослідження є подальше підвищення ефективності роботи судноплавних компаній України шляхом розробки й практичного використання економіко-математичних моделей і методів у системі маркетингу судноплавних компаній.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ РІШЕНЬ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок