Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Синтез системи адаптивного управління грошовими потоками

Синтез системи адаптивного управління грошовими потоками

Назва:
Синтез системи адаптивного управління грошовими потоками
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,22 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Пулянович Олена Василівна
УДК 658.15
Синтез системи адаптивного управління
грошовими потоками
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Херсонському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Херсон).
Науковий керівник – | кандидат економічних наук, професор
Труш Володимир Євдокимович,
Херсонський державний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
декан факультету економіки
(м. Херсон).
 
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Єгоров Петро Володимирович, декан обліково-фінансового факультету Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Лепа Роман Миколайович, завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій Донецького університету економіки та права (м. Донецьк).
Провідна установа:
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємств (м. Донецьк).
Захист відбудеться 27 квітня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 25 березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Грошові ресурси є однією з основних рушійних сил, що сприяють виконанню підприємством своїх функцій, і якщо система управління грошовими потоками функціонує неефективно, це відбивається і на життєздатності підприємства в цілому. Управління грошовими потоками підприємства ускладнюється нестабільністю зовнішнього середовища, у якому функціонує підприємство і невизначеністю впливів, що збурюють діяльність фінансової системи підприємства в цілому. Складність управління грошовими потоками обумовлює велику кількість підприємств, у яких від’ємні грошові потоки перевищують невід’ємні. У 2000 році доля таких підприємств в Україні складала 67%, у 2001 – 66%, 2002 – 56%, 2003 – 53%, 2004 – 61%.
У ситуаціях, коли фактори, що впливають на фінансову систему, є частково або цілком невизначеними, ефективним є застосування ідей та методів адаптивного управління, що дозволяє протидіяти зниженню ефективності функціонування грошових потоків підприємства.
Значний внесок у розробку механізмів і методів адаптивного управління та управління грошовими потоками внесли такі вітчизняні і закордонні дослідники, як В.М.Андрієнко, І.Ансоф, Я.Г.Берсуцький, Ст.Бір, І.А.Бланк, В.М.Вовк, П.В.Єгоров, О.І.Кольвах, Ю.Г.Лисенко, В.П.Мікловда, Д.Нейман, В.Ф.Палій, В.Л.Петренко, В.М.Федосов, Дж.Форестер, М.Г.Чумаченко.
У той же час, питання управління грошовими потоками підприємств з використанням адаптивних механізмів і методів в умовах ринкової економіки України не знайшли належного відображення в дослідженнях.
Таким чином, задача синтезу механізмів адаптивного управління грошовими потоками є важливою для українських підприємств, що обумовлює актуальність теми дисертації, її мету і завдання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження здійснювалися в межах науково-дослідної програми “Удосконалювання обліку, аналізу та аудиту діяльності підприємств різних форм власності” Херсонського державного технічного університету, номер державної реєстрації 0102U004862. Дисертаційна робота виконана за планом науково-дослідних робіт кафедри обліку й аудита Херсонського державного технічного університету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Синтез системи адаптивного управління грошовими потоками

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок