Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВО-ТеХНІЧНІ основи Розробки засобів механізації з керованою якістю виконання технологічних процесів у рослинництві

НАУКОВО-ТеХНІЧНІ основи Розробки засобів механізації з керованою якістю виконання технологічних процесів у рослинництві

Назва:
НАУКОВО-ТеХНІЧНІ основи Розробки засобів механізації з керованою якістю виконання технологічних процесів у рослинництві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,30 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
 
МИРОНЕНКО ВАЛЕНТИН ГРИГОРОВИЧ
УДК 631.3:631.17
НАУКОВО-ТеХНІЧНІ основи Розробки засобів механізації
з керованою якістю виконання технологічних процесів у рослинництві
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського
виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий консультант:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | доктор технічних наук, професор Дубровін Валерій Олександрович, Національний аграрний університет, директор Науково-дослідного інституту екобіотехнологій та біотехніки.
доктор технічних наук, професор Тіщенко Леонід Миколайович, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка, перший проректор, завідувач кафедри деталей машин і підйомно-транспортних машин;
доктор технічних наук, професор Сидорчук Олександр Васильович, Львівський державний аграрний університет, завідувач кафедри управління проектами та безпеки виробництва в АПК;
доктор технічних наук, професор Пастушенко Сергій Іванович, Миколаївський державний аграрний університет, декан факультету механізації сільського господарства, завідувач кафедри теоретичної та прикладної механіки.
Кіровоградський національний технічний університет, кафедра сільськогосподарського машинобудування, Міністерство освіти і науки України, м. Кіровоград.
Захист відбудеться 02 березня 2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий 01 лютого 2006 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради О.Д.Черенков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах, коли сільське господарство утверджується як приоритетний напрямок розвитку економіки України, виробництво потребує наукових розробок, які забезпечили б істотне підвищення ефективності рослинництва. Разом з тим, на сучасному етапі механізація сільського господарства все частіше стикається з проблемами економічного та екологічного плану. Лише за останнє століття коефіцієнт ефективності вкладення одиниці техногенної енергії у грунт зменшився з 4 до 1,5. Це вимагає переходу від суцільного до локально-дозованого обробітку характерних ділянок поля з аналізом великого обсягу вхідної інформації, складними поточними обрахунками, відповідним оперативним управлінням робочими органами сільськогосподарських машин з урахуванням біологічних, агротехнічних та економічних факторів. У зв’язку з цим, особливу актуальність набувають питання створення техніки нового покоління, що базується на ефективному використанні методів і технічних засобів оперативного управління робочими процесами машин для забезпечення відповідної якості виконання новітніх технологій рослинництва.
Дослідження, що виконані відомими вченими у провідних наукових установах України та за її межами, свідчать про нагальну потребу об’єднання усього комплексу механізованих робіт у рослинництві в нову енергоресурсну систему, побудовану на загальних принципах технологічної та технічної доцільності виконання як окремих робочих процесів, так і технологій вирощування сільськогосподарських культур з оперативним реагуванням на змінні зовнішні умови і чинники. Технології „точного”, „органічного”, „екологічного” землеробства потребують переходу до новітніх інтегральних (з позиції комплексного керування органами управління енергетичного засобу і робочими органами машин) технічних засобів їх забезпечення.
Підвищення ефективності рослинництва шляхом керування якістю виконання основних технологічних операцій при оперативному регулюванні положення робочих органів сільськогосподарських машин закладає основу створення техніки нового покоління, що може задовольнити сучасні й майбутні потреби сільськогосподарського виробництва в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: НАУКОВО-ТеХНІЧНІ основи Розробки засобів механізації з керованою якістю виконання технологічних процесів у рослинництві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок