Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЯМИ В СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА

СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЯМИ В СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Назва:
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЯМИ В СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,16 KB
Завантажень:
415
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВАРТАНОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
УДК 330: 322
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЯМИ
В СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Бузько Ірина Романівна,
Східноукраїнський національний університет, Міністерства освіти і науки України, завідувачка кафедри міжнародної економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Кутиркін Андрій Миколайович, Інститут економіки промисловості НАН України, провідний науковий співробітник відділу проблем регіональної економічної політики (м. Донецьк);
кандидат економічних наук Ляшенко Олександра Миколаївна, доцент кафедри статистики і економічного аналізу Луганського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України (м. Луганськ).
Провідна установа - Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра міжнародної економіки (м. Донецьк).
Захист відбудеться 28 листопада 2000 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-а.
Автореферат розісланий 26 жовтня 2000 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Успіх економічних перетворень в Україні багато в чому залежить від становлення та розвитку сфери підприємництва. Розвиток сфери підприємництва у значній мірі зумовлений обсягами та структурою інвестицій, що залучаються підприємцями.
Особливості інвестиційної діяльності у підприємницької сфері і необхідність подальшого розвитку стратегічного управління зумовив потребу у формуванні нових способів і методів управління інвестиціями в сфері підприємництва. Особливе значення при цьому належить розробці інвестиційній стратегії, тому що саме за її допомогою перспективи діяльності суб'єкта підприємництва набувають характеру конкретної програми дій.
Необхідність удосконалення наукового та методичного забезпечення розробки інвестиційної стратегії суб'єкта підприємництва, потреба у формуванні відповідних механізмів та інструментів стратегічного управління в сфері підприємництва обумовили актуальність теми дисертаційної роботи та її практичну значущість.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до тематики держбюджетних науково-дослідних робіт Східноукраїнського національного університету. При підготовці розділу "Оцінка ризику інноваційної та інвестиційної діяльності підприємств" (тема ГН-35-98 "Дослідження та формування теоретичних основ забезпечення стійкості великомасштабних економічних систем", номер державної реєстрації 198U002864) автором розроблено механізм оцінки ризику реалізації інвестиційної стратегії.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є формування і реалізація принципових підходів до підвищення ефективності стратегічного управління інвестиціями суб'єкта підприємництва на підставі подальшого розвитку механізму стратегічного управління інвестиціями в сфері підприємництва.
Відповідно до поставленої мети у дисертаційній роботі було вирішено такі задачі:
показано особливості інвестиційної діяльності у сфері підприємництва та обґрунтовано доцільність подальшого розвитку стратегічного управління інвестиціями в сфері підприємництва відповідно до змін, що відбуваються у стратегічному управлінні, та специфіки підприємництва як економічної категорії;
проведено порівняльну характеристику основних способів фінансування інвестиційної діяльності суб'єкта підприємництва, здійснено постановку завдання оптимізації структури джерел фінансування інвестиційної діяльності суб'єкта підприємництва;
встановлено властиві кожному з способів фінансування інвестиційної діяльності суб'єкта підприємництва ризики та надано критерії їх оцінки;
обґрунтовано підхід до оцінки результативності інвестиційної стратегії підприємницького типу та розроблений алгоритм її оцінки;
розроблено методику оцінки і прогнозування кон'юнктури інвестиційного ринку, яка дозволяє оцінити поточну кон'юнктурну тенденцію і спрогнозувати її зміни на перспективу, та програмне забезпечення цієї методики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЯМИ В СФЕРІ ПІДПРИЄМНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок