Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ В АТОМНІЙ ЕНЕРГЕТИЦІ

МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ В АТОМНІЙ ЕНЕРГЕТИЦІ

Назва:
МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ В АТОМНІЙ ЕНЕРГЕТИЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,58 KB
Завантажень:
337
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “
Харківський авіаційний інститут”
СІОРА Олександр Андрійович |
| УДК 658:62.001.57 |
МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ
В АТОМНІЙ ЕНЕРГЕТИЦІ
| 05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Дружинін Євген Анатолійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”,
доцент кафедри інформаційних управляючих систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Нефьодов Леонід Іванович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет,
завідувач кафедри автоматизації і комп’ютерних інтегрованих технологій;
кандидат технічних наук, доцент
Малий Валентин Васильович,
Національна металургійна академія України,
завідувач кафедри управління проектами
Провідна установа:
Національний транспортний університет, кафедра транспортного права, системного аналізу та логістики, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 17 ” 12 2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 в Національному аерокосмічному
університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за
адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.
Автореферат розісланий “__6__” ___11______ 200_4_р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради __________________ Латкін М.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах сильної залежності України від закордонних постачальників енергоносіїв для теплових електростанцій, невеликих обсягів електроенергії, виробленої гідроелектростанціями, атомна енергетика є галуззю,
здатною задовольнити значні потреби країни в електроенергії.
В даний час блоки атомних електростанцій (АЕС) України в основному виробили встановлений ресурс (30 років). Тому однією з найважливіших стратегічних задач енергетики України є модернізація та продовження ресурсу існуючих АЕС. Важливим напрямком для вирішення цієї задачі є розробка і виробництво автоматизованих систем (АС) управління і контролю, що являють собою складні розподілені програмно-апаратні комплекси (ПАК), що забезпечують підвищення надійності, гарантування радіаційної й екологічної безпеки АЕС та інших об'єктів ядерної енергетики (ОЯЕ).
Для масової заміни застарілого устаткування на ОЯЕ підприємству необхідно істотно розширити номенклатуру й асортимент продукції, що випускається, при жорсткості вимог до його якості, що регламентуються положеннями МАГАТЕ, міжнародними (ISO), вітчизняними (ДСТУ) і галузевими стандартами, положеннями Державного комітету ядерного регулювання України (ДКЯРУ). При цьому необхідно враховувати, що виробники АС працюють в умовах суттєвого впливу ускладнюючих факторів: складності АС; швидкого морального та фізичного старіння АС, що експлуатуються; високого рівня унікальності конструкції реакторів; бурхливого розвитку елементної бази і програмних засобів; стислих терміни монтажу нового обладнання, що пов’язано з режимами експлуатації АЕС; ризику застосування штрафних санкцій при помилкових зупинках роботи реакторів; постійного зростання вимог до радіаційної й екологічної безпеки. Все це вимагає необхідності приділення особливої уваги питанням забезпечення високого рівня якості таких систем і, як наслідок, ефективності системи якості підприємства.
Однією з актуальних задач для підприємств України є перехід та адаптація існуючої системи якості до вимог нової редакції стандартів серії ISO 9000/2000, що істотно відрізняються від раніше прийнятих.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ В АТОМНІЙ ЕНЕРГЕТИЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок