Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ НА ОСНОВІ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ

РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ НА ОСНОВІ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ НА ОСНОВІ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,41 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Харківський державний економічний університет
Горяйнова Юлія Сергіївна
УДК 331.5:339.138
РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ НА ОСНОВІ
МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ
спеціальність 08.09.01 –
демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Харків – 2004 р.


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Харківського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Науковий керівник: доктор економічних наук
Коршунов Володимир Ілліч
Харківський державний економічний університет
доктор соціологічних наук
Лисиця Надія Михайлівна,
Харківський державний економічний університет,
професор кафедри міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Амосов Олег Юрійович,
Харківський регіональний інститут Української Академії державного управління при Президентові України, заступник директора по навчальній роботі
кандидат економічних наук
Криворучко Оксана Миколаївна,
Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, доцент кафедри менеджменту
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України,
м. Донецьк
Захист відбудеться 04.03.2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.055.02 Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна 9-а, ауд. 401.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна 9-а.
Автореферат розісланий 30.01.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Красноносова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Можливість успішного розвитку ринкової економіки в Україні багато в чому обумовлюється раціональністю використання основної продуктивної сили суспільства – трудових ресурсів. Економічна ситуація, яка склалася у суспільстві, вимагає перегляду механізмів регулювання сфери праці і зайнятості, створення мережі інфраструктури ринку робочої сили. Вивчення й аналіз цього ринку з позиції маркетингу створить основу для розробки чіткої методології концепції зайнятості в державі і системного підходу до обґрунтування оптимального спектра послуг посередників, які займаються маркетинговою діяльністю на ринку праці.
Теоретичним питанням маркетингу в сфері праці і зайнятості присвячені роботи Богдановой Е.Л., Богині Д.П., Гордина В.Э., Гнездиловой Л.И., Легомінової С.В., Леонова А.Е., Саруханова Э.Р., Сотниковой С.И., Цукана М.Л., Gordon D., Edwards R., Reich M, та ін.
Дослідження проблем функціонування ринку праці в теоретичному і практичному аспектах проведено в роботах видатних зарубіжних і українських вчених: Амосова О.Ю., Безденежных Т.И., Беловой Л.М., Богуцького О.А., Былкова В.Г., Головачова А.С., Горелова Д.О., Долішнего М.І., Ивановой В.Н., Кашепова А.В., Котляра А.З., Либановой Э.М., Никифоровой А.А., Оникиенко В.В., Павленкова В.А., Петрової І., Петюха В.М., Рофе А.И., Секретарюка В.В., Черниной Н., Шаленка М.В. В галузі економіки, соціології праці і менеджменту відомі роботи Веселова Ю.В., Генкина Б.М., Гриньової В.М., Колосовой Р.П., Кулинцева И.И., Криворучко Е.Н., Лепейко Т.І., Лисиці Н.М., Маркович Д., Махсма М.Б., Мацуковой Т.К., Меликьяна Г.Г., Петрова А.В., Рывниной Р.В., Скуратівського В.А., Старостенко Г.Г. і ін.
Але загальновизнаної цілісної методики регулювання ринку праці шляхом реалізації маркетингової стратегії, в якій були б сформульовані концептуальні основи маркетингу на ринку праці, поки що не існує, хоча вже з'являються роботи, які адаптують соціальний маркетинг до поведінки людини в сфері зайнятості. Разом з тим треба сказати, що багато проблем в галузі методології маркетингу на ринку праці вивчені не повною мірою і вимагають адаптації до умов, у яких перебуває українська економіка. Вітчизняними вченими вирішені тільки окремі аспекти цієї проблеми, без поєднання їх у єдиний комплекс.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 



Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ПРАЦІ НА ОСНОВІ МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок