Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інвестиційна діяльність у сільському господарстві (на прикладі реформованих аграрних підприємств)

Інвестиційна діяльність у сільському господарстві (на прикладі реформованих аграрних підприємств)

Назва:
Інвестиційна діяльність у сільському господарстві (на прикладі реформованих аграрних підприємств)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,35 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Старіков Олександр Юрійович
УДК 631.164.23
Інвестиційна діяльність у сільському господарстві
(на прикладі реформованих аграрних підприємств)
Спеціальність 08.07.02 - Економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі аграрного менеджменту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
Дем’яненко Сергій Іванович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри аграрного менеджменту
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор,
Лайко Петро Афанасійович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри податкової і страхової справи
кандидат економічних наук, старший науковий
співробітник
Кісіль Микола Іванович,
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач відділу інвестицій
Провідна установа: Інститут економіки НАН України, відділ економічних
відносин в АПК, м. Київ
Захист відбудеться 14 березня 2003 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “14” лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор Федонін О.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальший розвиток аграрного сектору економіки України визначатиметься рівнем інвестиційних можливостей та інвестиційною привабливістю галузі, що в свою чергу, залежить від ефективності інвестиційних процесів у сільському господарстві. Питання фінансування інвестицій та їх раціонального використання особливо важливе в умовах важкого економічного стану багатьох аграрних підприємств.
Дослідження стану і менеджменту інвестиційної діяльності аграрних підприємств, виявлення перешкод підвищення віддачі капітальних вкладень та обґрунтування шляхів їх усунення, узагальнення та поширення успішного досвіду інвестиційної діяльності у кризових ситуаціях сприятиме підвищенню ефективності сільського господарства та рівня його конкурентоспроможності. Саме цим пояснюється актуальність теми дисертаційної роботи.
Дослідженню проблем інвестиційної діяльності та її менеджменту, як загалом в економіці, так і в аграрному секторі, присвячені численні роботи. За радянських часів в полі зору дослідників були проблеми підвищення ефективності державних вкладень в галузь, а з переходом до ринкової економіки центр аналізу змістився в сферу питань державного регулювання інвестиційної діяльності у сільському господарстві. Але попри все, малодослідженими залишилися такі проблемні питання інвестиційної діяльності, як сучасні особливості інвестиційного менеджменту аграрних підприємств, явище входження інвесторів у сільське господарство з інших галузей, управління інвестиційними процесами в умовах кризового стану галузі. Зазначені явища і процеси також залишилися поза увагою й зарубіжних вчених. Відсутність комплексного ґрунтовного дослідження зазначених проблем обумовили вибір теми дослідження, визначили його мету та завдання.
Зв’язок з науковими програмами, темами, планами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом наукових досліджень кафедри аграрного менеджменту Київського національного економічного університету (тема: "Реформування економічних відносин в АПК України" (№ державної реєстрації 0198 U 007005), розділ IIІ “Удосконалення системи менеджменту в приватних аграрних підприємствах”). Особисто автором підготовлено підрозділ “Удосконалення інвестиційної діяльності приватних аграрних підприємств”.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка напрямків удосконалення інвестиційної діяльності у сільському господарстві, обґрунтування шляхів підвищення ефективності прийняття інвестиційних рішень, розробка практичних рекомендацій з управління інвестиційною діяльністю реформованих аграрних підприємств України на сучасному етапі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Інвестиційна діяльність у сільському господарстві (на прикладі реформованих аграрних підприємств)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок