Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення технологій вирощування товарної риби у ставах з використанням методів математичного моделювання (на прикладі вирощування товарної риби у ВАТ “Сумирибгосп”)

Удосконалення технологій вирощування товарної риби у ставах з використанням методів математичного моделювання (на прикладі вирощування товарної риби у ВАТ “Сумирибгосп”)

Назва:
Удосконалення технологій вирощування товарної риби у ставах з використанням методів математичного моделювання (на прикладі вирощування товарної риби у ВАТ “Сумирибгосп”)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,19 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА
КРАВЧУК Наталія Миколаївна
УДК 639.3.001.57
Удосконалення технологій вирощування товарної риби у
ставах з використанням методів математичного моделювання
(на прикладі вирощування товарної риби у ВАТ “Сумирибгосп”)
06.02.03 – рибництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті рибного господарства Української академії аграрних наук
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, старший науковий cпівробітник,
Заслужений працівник сільського господарства України
ГРИНЖЕВСЬКИЙ Микола Васильович –
Інститут рибного господарства УААН, завідувач відділу менеджменту та наукового маркетингу у рибництві
Офіційні опоненти: | доктор біологічних наук, професор
КОЗЛОВ Володимир Іванович –
Дмитрівський філіал Астраханського
державного технічного університету,
завідувач кафедри аквакультури
кандидат біологічних наук, доцент
ПИЛИПЕНКО Юрій Володимирович -
Херсонський державний аграрний університет,
доцент факультету гідробіоресурсів і аквакультури
Провідна установа - | Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, факультет
водних біоресурсів і аквакультури, м. Київ
Захист відбудеться 19 вересня 2002 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.364.01 при Інституті рибного господарства УААН за адресою: 03680, м. Київ,
вул. Обухівська, 135
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту рибного господарства УААН
за адресою: 03680, м. Київ, вул. Обухівська, 135
Автореферат розісланий 19 серпня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат біологічних наук Кражан С.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан ставового рибництва України у порівнянні з тим, що спостерігався 12-15 років тому, характеризується суттєвим зменшенням обсягів виробництва та зниженням його економічної ефективності. Обумовили погіршення стану у рибогосподарській галузі, в основному, причини обєктивного характеру, що виникли у період переходу країни до ринкових відносин. У звязку з цим постає необхідність вдосконалення технологій вирощування товарної риби із застосуванням нових ефективних методик визначення факторів, які в сучасних економічних умовах дають можливість виробляти рибопродукцію високої якості і низької собівартості в обємах, які б забезпечували прибутковість виробництва. Одним із шляхів вирішення поставлених завдань є застосування методів математичного моделювання. Виявлення кількісних закономірностей між факторами і результатами виробництва та відображення їх у вигляді математичної моделі дає можливість розглядати різні технологічні варіанти і обрати найкращий з точки зору поставлених завдань та з врахуванням конкретних умов виробництва.
Ряд вітчизняних та зарубіжних науковців, зокрема А.В. Антонюк, С.А. Баранов,
А.П. Вощинін, Б.Н. Доценко, Л.П. Закора, А.Б. Казанський, В.Я. Касатонов, В.І. Козлов,
Ю.В. Пилипенко, Ю.М. Свирежев, Є.А. Стариков, Г.І. Толчинський, С.О. Філь, І.М. Шерман., Ю.Б. Юдович та ін., займаючись проблемами підвищення ефективності рибогосподарського використання внутрішніх водойм, вдосконалення технологій вирощування риби, застосовували у своїх дослідженнях методи математичного моделювання. Проте загальної методики побудови моделей ставових екосистем, технологічних процесів вирощування риби, прогнозування рибопродуктивності ставів та інших важливих завдань ще не розроблено. Недостатність вивчення кількісної міри впливу окремих факторів на результати вирощування товарної риби, відсутність єдиної думки щодо порядку розроблення та використання математичних моделей у ставовому рибництві обумовили вибір напряму даних дисертаційних досліджень.
Звязок роботи з науковою тематикою. Дослідження за темою дисертаційної роботи виконувались в Інституті рибного господарства Української академії аграрних наук протягом 1999-2001 рр. і були складовою частиною наукових досліджень за завданням "Розробити оптимізаційні моделі ресурсоощадного ведення рибництва" (1995-2000 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Удосконалення технологій вирощування товарної риби у ставах з використанням методів математичного моделювання (на прикладі вирощування товарної риби у ВАТ “Сумирибгосп”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок