Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКС НА БАЗІ ІНДУКЦІЙНО-ДУГОВОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКС НА БАЗІ ІНДУКЦІЙНО-ДУГОВОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Назва:
СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКС НА БАЗІ ІНДУКЦІЙНО-ДУГОВОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,28 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Пачколін Юрій Ефтович
УДК 621.365.6
СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКС НА БАЗІ ІНДУКЦІЙНО-ДУГОВОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ
05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Запоріжжя – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Запоріжжя.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Метельський Володимир Петрович,
Запорізький національний технічний університет,
декан електротехнічного факультету
Офіційні опоненти: — доктор технічних наук, професор
Марущак Ярослав Юрійович,
Національний університет "Львівська політехніка", професор кафедри електропривода та автоматизації промислових установок —
кандидат технічних наук, доцент
Зіновкін Володимир Васильович
Запорізький національний технічний університет, доцент кафедри електропривода та автоматизації промислових установок
Провідна установа: Донецький національний технічний університет, кафедра “Електропривода та автоматизації промислових установок”, Міністерства освіти і науки України
м. Донецьк.
Захист відбудеться “ 10 ” червня 2005 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К17.052.02 в Запорізькому національному технічному університеті (69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64, ауд. 226).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Запорізького національного технічного університету (69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64).
Автореферат розісланий “ 28 ” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бондаренко В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Електрометалургійний комплекс України на сьогодні є надзвичайно енергоємним, матеріалоємним та неефективним. Такий стан пояснюється орієнтацією в минулому на дешеві енергоносії та використання застарілих високозатратних електротехнологій, використання електрообладнання, яке виробило свій ресурс, й інженерних методик, які засновані на використанні напівемпіричних коефіцієнтів при оцінці умов експлуатації.
В умовах постійного підвищення цін на енергоносії та зростання конкуренції між світовими виробниками металу, найважливішими та найактуальнішими стають задачі розробки та впровадження нових високоефективних електротехнологічних комплексів, які забезпечують суттєве зниження витрат електричної енергії при одночасному підвищенні якості та покращенні екологічних показників виробництва.
Розв’язання зазначених задач потребує проведення подальших наукових досліджень режимів роботи електротехнологічних комплексів, розвитку теорії перетворення електричної енергії в теплову і методів пошуку електротехнологічних режимів плавлення та підвищення техніко-економічних показників.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до Державної науково-технічної програми "Електрозбереження в електроенергетиці"; Закону України "Про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки" Вісник Верховної Ради України 2001 р. № 48, ст. 253, Київ, 11.07.2001, № ; Постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2001 № 1716 "Про затвердження переліку Державних наукових і науково-технічних програм з пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки на 2002–2006 рік"; Комплексної програми "Наукові основи електроенергетики" Національної академії наук України; Державної науково-технічної програми "Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології", згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.96 р. № та Комплексної Державної програми енергозбереження України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 05.02.97 р. за № 148 та розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 19.02.97 р. за № 1 "Про першочергові заходи щодо формування обласної програми енергозбереження та забезпечення її виконання"; Концепції "Обласної комплексної програми енергозбереження", затвердженої рішенням сесії обласної Ради народних депутатів від 30.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКС НА БАЗІ ІНДУКЦІЙНО-ДУГОВОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок