Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКСПЕРТНЕ ДІАГНОСТУВАННЯ корозійно-механічного РУЙНУВАННЯ

ЕКСПЕРТНЕ ДІАГНОСТУВАННЯ корозійно-механічного РУЙНУВАННЯ

Назва:
ЕКСПЕРТНЕ ДІАГНОСТУВАННЯ корозійно-механічного РУЙНУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,05 KB
Завантажень:
22
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Волкова Ірина Анатоліївна
УДК 624.014:620.193
ЕКСПЕРТНЕ ДІАГНОСТУВАННЯ
корозійно-механічного РУЙНУВАННЯ
СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ
в УМОВАХ КОКСОХІМІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Металеві конструкції" Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор КОРОЛЬОВ Володимир Петрович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач науково-виробничої випробувальної лабораторії "Антикор-Дон"
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент Левін Віктор Матвійович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, професор кафедри "Залізобетонні конструкції" кандидат технічних наук, доцент Єгоров Євген Аркадійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри "Металеві, дерев'яні і пластмасові конструкції"
Провідна установа: ВАТ Український проектний і науково-дослідний інститут "УкрНДІпроектсталь-конструкція ім. В.М. Шимановського", науково-дослідний та проектний відділ нових типів конструкцій, м. Київ
Захист відбудеться " 26 " червня 2002 року о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий " 25 " травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. Югов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема забезпечення надійності будівельних металоконструкцій на сучасному етапі пов'язана з необхідністю обґрунтування залишкового ресурсу на методологічній основі, яка визначена на міжнародному рівні вимогами стандарту ІSО /МЕК 300-1. Удосконалення національної нормативної бази передбачає реалізацію принципів, пов'язаних з розробкою технічних регламентів попередження аварійних ситуацій на основі програм забезпечення надійності (ПЗН) і економічних методів обґрунтування продовження залишкового ресурсу.
В даний час металофонд конструкцій будівель і споруд складає понад 36 млн. тонн, з яких близько 75% несучих металоконструкцій експлуатуються в умовах середньо- і сильноагресивних середовищ. Проблема забезпечення надійності і довговічності конструкцій промислових і цивільних об'єктів є важливим елементом державної політики з організації і здійснення нагляду за корозійним станом основних фондів, оцінки технічного рівня засобів і методів протикорозійного захисту. Законодавчою базою для удосконалення нормативно-методичного забезпечення заходів для продовження залишкового ресурсу є Накази Президента України “Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції”, “Про нейтралізацію загроз, обумовлених погіршенням екологічної і техногенної обстановки в країні” (№1420/98 від 31.12.98 р.), Постанови Кабінету Міністрів України №409 від 05.05.1997 р. „Про забезпечення надійної і безпечної експлуатації будівель та інженерних мереж”, рішення міжвідомчої комісії з питань науково-технологічної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України від 14.02.2002 р. "Про технічний стан і залишковий ресурс конструкцій і споруд основних галузей господарства в Україні".
Складність рішення задач розробки аналітичного апарата розрахунку показників надійності будівельних металоконструкцій у корозійних середовищах вимагає використання сучасних методів діагностування технічного стану при розгляді корозійної системи "Навантаження – Конструкція – Середовище" ("Н-К-С").
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕКСПЕРТНЕ ДІАГНОСТУВАННЯ корозійно-механічного РУЙНУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок