Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка технології безалкогольних напоїв профілактичного напряму з рослинної сировини

Розробка технології безалкогольних напоїв профілактичного напряму з рослинної сировини

Назва:
Розробка технології безалкогольних напоїв профілактичного напряму з рослинної сировини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Осіпчук Наталія Василівна
УДК 663.813
Розробка технології безалкогольних напоїв
профілактичного напряму з рослинної сировини
05.18.07 – Технологія продуктів бродіння
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2003
??????????? ? ???????.
?????? ???????? ? ????????????? ???????????? ???????? ?????????? ???????????? ?????? ? ????? ???????.
???????? ????????: ?????? ????????? ????, ????????
??????????? ??????? ????????????,
???????????? ??????????? ???????? ??????????, ????????? ??????? ????????????? ????????? ????????, ?????????? ? ??????
???????? ????????: ?????? ????????? ????, ????????
?????????? ????????? ??????????,
???????? ??????????? ??????????? ???????? ???????? ????, ????????? ???????? ?????????? ?????? ?? ????
???????? ????????? ????,
??????? ???????? ????????????
????????? ????????? ????????,
????????? ???????????? ?????????? ??????- ??????????? ??????????? ???????????????????
???????? ????????: ???????? ???????? ????? ? ?????????? ??? ???????, ?.????
Захист відбудеться „ 19 ” листопада о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.04 Національного університету харчових технологій за адресою 01033 м. Київ-33, вул. Володимирська, 68, аудиторія А-311
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою 01033 м. Київ-33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий „ 17 ” жовтня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради , к.т.н. О.В. Кобилінська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з найважливіших проблем індустрії напоїв є постійне збільшення випуску цієї масової продукції, причому збагаченої біологічно активними речовинами. Комплексне вирішення цих задач має незаперечний соціальний ефект не тільки стосовно оздоровлення людей, але і щодо забезпечення роботою населення регіонів з можливим використанням місцевої сировини, яка багата на біологічно активні речовини.
Українські Карпати, зокрема Івано-Франківська область, широко відомі своєю багатою екологічно чистою флорою, а також високою густиною і недостатньою зайнятістю населення. Поряд з цим ступінь використання цінних, в першу чергу, дикорослих рослин краю для потреб як місцевого населення, так і туристів, експортних цілей є незадовільною через недостатність відповідних наукових досліджень і технологічних рішень.
В першу чергу це стосується виробничих процесів комплексного перероблення дикорослих рослин з цінними специфічними властивостями в соки натуральні й консервовані, які є основною сировиною для високоякісних безалкогольних напоїв та інших продуктів харчування. Необхідним є сучасний науково-практичний аналіз та удосконалення нині діючих емпіричних технологій пресування плодів, їх ферментації, а також освітлення й консервування соків в поєднанні з раціональним використанням продуктів переробки для виробництва напоїв та інших цінних харчових продуктів і добавок.
Дисертація направлена на вирішення актуальної проблеми – дослідити технологічні властивості найбільш перспективної групи дикорослих сімячкових рослин профілактичного напряму і розробити технологію напоїв та інших продуктів з їх використанням на прикладі чорноплідної горобини.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана у відповідності з напрямами наукової діяльності кафедри біотехнології продуктів бродіння, екстрактів і напоїв НУХТ за темами: №402/95 “Розробка технології біологічно активних безалкогольних напоїв” та №625/97 “Розробка технології нових безалкогольних напоїв лікувально-профілактичного напрямку” (№№ державної реєстрації тем 01 95UO03117 та 198UO03922). За безпосередньою участю дисертанта сплановано і проведено лабораторні дослідження, визначено удосконалені технологічні параметри та розроблено нормативно-технічну документацію на виробництва соків з чорноплідної горобини, безалкогольного напою і пасти для дитячого харчування.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розробка технології безалкогольних напоїв профілактичного напряму з рослинної сировини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок