Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Функції обліку та контролю в системі управління матеріальним забезпеченням виробництва (на прикладі підприємств кондитерської галузі)

Функції обліку та контролю в системі управління матеріальним забезпеченням виробництва (на прикладі підприємств кондитерської галузі)

Назва:
Функції обліку та контролю в системі управління матеріальним забезпеченням виробництва (на прикладі підприємств кондитерської галузі)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,14 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Одеський державний економічний університет
Сиротенко Наталія Анатоліївна
УДК: 657:336.027:338.439
Функції обліку та контролю в системі управління матеріальним забезпеченням виробництва
(на прикладі підприємств кондитерської галузі)
Спеціальність: 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту Одеського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Лоханова Наталія Олексіївна,
Одеський державний економічний університет
доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Швець Віктор Григорович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, м. Київ,
завідувач кафедри обліку та аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Озеран Алла Володимирівна,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана, м. Київ,
доцент кафедри обліку підприємницької
діяльності
Захист відбудеться “13” грудня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.055.01 в Одеському державному економічному університеті за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8, ауд. 217.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8, ауд. 211.
Автореферат розісланий “09” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.І. Ковальов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
8
8
8
8
8
Актуальність теми дослідження. Сьогодні на мікроекономічному рівні важлива роль приділяється різним аспектам оптимального споживання ресурсів. Вирішення цієї проблеми вимагає від системи управління нових підходів щодо організації внутрішніх потоків інформації про рух матеріальних ресурсів, які формуються функціями обліку та контролю задля задоволення різноманітних потреб користувачів. За таких обставин, необхідна більш оперативна, гнучка, пристосована до ринкових умов, надійна обліково-контрольна система, яка б стала фундаментом оновленого управління матеріальним забезпеченням. Від зазначеного залежатиме підвищення економічної ефективності виробництва і розвиток обліково-контрольної системи галузі в цілому.
Питання удосконалення обліку та контролю матеріальних ресурсів завжди розглядалися багатьма вченими, різноманітним їх аспектам присвячені праці: І. А. Белобжецького, В. В. Виноградова, Ю. Т. Воротнікова, І. В. Герасимової, З. В. Гуцайлюка, В. А. Єрофеєвої, Л. В. Жилкіної, А. М. Кашаєва, З. В. Кірьянової, В. С. Лєвіна, Л. В. Лібермана, І. С. Лурьє, В. Д. Новодворського, А. В. Озеран, Н. О. Русак, І. О. Сингаївського, В. В. Сопка, В. Г. Швеця й багатьох інших авторів.
Проте, ряд методологічно-організаційних аспектів обліку та контролю матеріальних ресурсів продовжують залишатися дискусійними й потребують подальшого дослідження. І зокрема, недостатньо зясованими є: змістовне наповнення визначень матеріальні ресурси, екологічно чисті матеріальні ресурси та ін.; склад класифікаційних ознак, які є необхідними для поглиблення аналітичних можливостей обліку та посилення його контрольних функцій; невпорядкованість складу чинників та передумов, що впливають на систему обліку та контролю матеріальних ресурсів та визначають шляхи її розвитку тощо.
Поряд з невирішеністю теоретичних питань звертають на себе увагу недоліки практики: недосконалість процесу обліку та контролю матеріальних ресурсів на етапі їх надходження на кондитерське підприємство, зокрема, тих, що містяться в повернутих кондитерських виробах, екологічно чистих матеріальних ресурсів тощо; проблеми обґрунтування форм розташування функцій обліку та контролю з позиції вирішення загальної мети системи управління; прогалини у виборі методики аналітичного обліку матеріальних ресурсів, узагальнення та розподілу транспортно-заготівельних витрат тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Функції обліку та контролю в системі управління матеріальним забезпеченням виробництва (на прикладі підприємств кондитерської галузі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок