Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНОТЕРМОДИФУЗІЙНА ВЗАЄМОДІЯ ТІЛ З КОНТАКТНО – ПОВЕРХНЕВИМИ НЕОДНОРІДНОСТЯМИ І ДЕФЕКТАМИ

МЕХАНОТЕРМОДИФУЗІЙНА ВЗАЄМОДІЯ ТІЛ З КОНТАКТНО – ПОВЕРХНЕВИМИ НЕОДНОРІДНОСТЯМИ І ДЕФЕКТАМИ

Назва:
МЕХАНОТЕРМОДИФУЗІЙНА ВЗАЄМОДІЯ ТІЛ З КОНТАКТНО – ПОВЕРХНЕВИМИ НЕОДНОРІДНОСТЯМИ І ДЕФЕКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,90 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ПРОБЛЕМ
МЕХАНІКИ І МАТЕМАТИКИ ім. Я.С.ПІДСТРИГАЧА
МАРТИНЯК
Ростислав Михайлович
УДК 539.3
МЕХАНОТЕРМОДИФУЗІЙНА ВЗАЄМОДІЯ
ТІЛ З КОНТАКТНО – ПОВЕРХНЕВИМИ
НЕОДНОРІДНОСТЯМИ І ДЕФЕКТАМИ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора фізико–математичних наук
Львів – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України.
Науковий консультант – член-кореспондент НАН України, доктор фізико–математичних наук, професор КІТ Григорій Семенович, Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України, директор Інституту.
Офіційні опоненти: член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор АНДРЕЙКІВ Олександр Євгенович, директор Державного науково-дослідного центру “Протон” НТК ФМІ ім. Г.В.Карпенка НАН України;
доктор фізико–математичних наук, професор ПОДІЛЬЧУК Юрій Миколайович, Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України, завідувач відділу;
доктор фізико–математичних наук, професор ОСАДЧУК Василь Антонович, Державний університет "Львівська політехніка", завідувач кафедри.
Провідна установа: Одеський державний університет ім. І.І. Мечнікова, кафедра методів математичної фізики, Міністерство освіти і науки України, Одеса.
Захист відбудеться "25" грудня 2000 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .195.01 в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України за адресою: 79053, м. Львів, вул. Наукова, 3"б".
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України (м. Львів, вул. Наукова, 3"б").
Відгук на автореферат просимо надсилати за адресою: 79053, м. Львів, вул. Наукова, 3"б", ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України, вченому секретарю спеціалізованої ради.
Автореферат розісланий "6" жовтня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат фізико–математичних наук Шевчук П.Р.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Контактна взаємодія тіл є одним з найпоширеніших видів взаємодії в природі, техніці, промисловості та будівництві. Вона супроводжується передачею між об’єктами зусиль та обміном енергією, теплом і речовиною, який дуже чутливий до структури поверхні контакту.
В умовах інтенсивного багатофакторного навантаження, що характерне для сучасної техніки, значну роль у контактній поведінці тіл відіграють де-формації, які зумовлені різними процесами немеханічної природи. Тому механіч-на поведінка з’єднань і напружено–деформований стан в них, з одного боку, та фізичні процеси – з іншого, не можуть розглядатися відособлено. Адекватні реальним ситуаціям теоретичні моделі повинні бути адаптовані до такого розмаїття процесів і узагальнені з врахуванням контактно-поверхневих неоднорідностей та наявності середовища в області розмежування.
В сучасній науково-технічній літературі зібрано і систематизовано багатий експериментальний матеріал про вплив різних процесів, зокрема, деформуван-ня, дифузії, тепло- і електропровідності на контактну поведінку структур. Це створює передумови для теоретичного вивчення взаємодії тіл на основі комп-лексного підходу, що враховує взаємозв’язок різних фізичних полів. Водночас, низка прикладних наук (трибологія, теорія контакної теплопередачі, геомехані-ка та ін.), що в своїй основі суттєво використовують результати контактної механіки, зацікавлені в подальшому розвитку такого фундаментального напрям-ку в ній, який дає підстави прогнозувати функціональні параметри з’єднань і структур в умовах комбінованого навантаження і дії середовища.
Теоретичним підґрунтям для дослідження контактних явищ при взаємодії тіл є теорія контактних (змішаних) задач механіки деформівного твердого тіла.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: МЕХАНОТЕРМОДИФУЗІЙНА ВЗАЄМОДІЯ ТІЛ З КОНТАКТНО – ПОВЕРХНЕВИМИ НЕОДНОРІДНОСТЯМИ І ДЕФЕКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок