Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА НАУКОВо-методичних ОСНОВ ПРОЕКТУВАННЯ УНІВЕРСАЛЬНИХ ПЕРЕСУВНИХ СТАНЦІЙ ДІАГНОСТИКИ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

РОЗРОБКА НАУКОВо-методичних ОСНОВ ПРОЕКТУВАННЯ УНІВЕРСАЛЬНИХ ПЕРЕСУВНИХ СТАНЦІЙ ДІАГНОСТИКИ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

Назва:
РОЗРОБКА НАУКОВо-методичних ОСНОВ ПРОЕКТУВАННЯ УНІВЕРСАЛЬНИХ ПЕРЕСУВНИХ СТАНЦІЙ ДІАГНОСТИКИ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,84 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ
ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мармут Ігор Арнольдович
УДК 629.113.004
РОЗРОБКА НАУКОВо-методичних ОСНОВ
ПРОЕКТУВАННЯ УНІВЕРСАЛЬНИХ ПЕРЕСУВНИХ
СТАНЦІЙ ДІАГНОСТИКИ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ
Спеціальність 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі системотехніки та діагностики транспортних машин Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету (ХДАДТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Варфоломєєв Володимир Миколайович, професор кафедри системотехніки та діагностики транспортних машин ХДАДТУ
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Торлін Вадим Миколайович, завідуючий кафедрою машинобудування і транспорту Севастопольського державного технічного університету,
кандидат технічних наук Гецович Євген Моісеєвич, головний науковий співробітник ЗАТ НДІ ‘‘Гідропривод’’
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет, кафедра “Автомобілі”, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться “30” травня 2001 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.02 при Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету (м. Харків, вул. Петровського, 25).
Автореферат розісланий “28” квітня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради,
д-р техн. наук, проф. ________________Юрченко А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Постійне збільшення автомобільного парку країни і ріст при цьому кількості ДТП висувають підвищені вимоги до технічного стану автотранспортних засобів (АТЗ) і, в першу чергу, систем і механізмів, що забезпечують безпеку руху.
У зв'язку з цим вони повинні періодично контролюватися для оцінки експлуатаційних властивостей, що впливають на активну безпеку. Однак існуюча система визначення технічного стану автомобілів має багато недоліків. Це стосується як проведення даної роботи в умовах підприємств автотранспорту, так і оцінки автомобілів працівниками Державної автомобільної інспекції (ДАІ) при щорічних технічних оглядах.
Актуальність теми. Стаціонарні станції діагностики ДАІ не охоплюють інструментальним контролем рухомий склад, розсереджений по районних центрах, у сільській місцевості. Рішенням цієї проблеми є впровадження в систему контролю технічного стану рухомого складу, насамперед легкових автомобілів індивідуальних власників і дрібних транспортних організацій, пересувних діагностичних станцій (ПДС).
Разом з тим, станції діагностики, що діють у містах, оснащені переважно дорогим імпортним устаткуванням (наприклад, у м. Харкові й області – німецької фірми “МАНА”). Найбільш часто це устаткування не забезпечує якісної перевірки систем автомобіля, що впливають на безпеку руху (особливо гальмових систем). Це зв'язано з невідповідністю режимів випробувань реальним умовам роботи автомобіля (перевірки проводяться при низьких швидкостях обертання коліс, без навантаження і т.д.). Крім того, сучасні автомобілі оснащуються антиблокувальними системами, регуляторами гальмівних сил та іншими пристроями. Для їх перевірки існуючі діагностичні стенди, розраховані на малі швидкості випробувань, не придатні.
Постанови урядових органів визначають роботи, присвячені підвищенню дорожньої й екологічної безпеки на транспорті, як найбільш актуальний напрямок досліджень.
Усе відзначене вказує на те, що значно зростають вимоги як до стаціонарних, так і до пересувних діагностичних станцій (до конструкції діагностичного устаткування і методів перевірки). Це дозволяє розглядати виконану дисертаційну роботу як актуальну, спрямовану на рішення ряду питань, що є складовими елементами комплексної науково-технічної проблеми забезпечення безпеки руху та екології рухомого складу автотранспорту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА НАУКОВо-методичних ОСНОВ ПРОЕКТУВАННЯ УНІВЕРСАЛЬНИХ ПЕРЕСУВНИХ СТАНЦІЙ ДІАГНОСТИКИ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок