Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Матеріально-правові і процесуальні гарантії законності притягнення до адміністративної відповідальності

Матеріально-правові і процесуальні гарантії законності притягнення до адміністративної відповідальності

Назва:
Матеріально-правові і процесуальні гарантії законності притягнення до адміністративної відповідальності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,45 KB
Завантажень:
3
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
ІВАНОВ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 342.924
Матеріально-правові
і процесуальні гарантії законності
притягнення до адміністративної відповідальності
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес;
фінансове право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному університеті ім. І.І.Мечникова, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор, ака-демік АПрН України Васильєв Анатолій Семенович, Одеський національний університет, завідувач кафедри адміністративного та підприємницького права.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор Пахомов Іван Микитович, Одеський державний економічний університет, завідувач кафедри правознавства;
кандидат юридичних наук, доцент, Комзюк Анатолій Трохимович, Національний університет внутрішніх справ, професор кафедри адміністративного права і адміністративної діяльності органів внутрішніх справ.
Провідна установа – Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, відділ державного управ-ління та адміністративного права (м. Київ).
Захист відбудеться “ 22 ” червня 2001 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий “ 21 “ травня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Мошенський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розширення сфери застосування заходів адміністративної відповідальності в правовому регулюванні, широке коло суб’єктів цієї відповідальності, частота застосування даного виду державного примусу для захисту суспільних відносин, широке коло суб’єктів, що реалізують адміністративну відповідальність за ті чи інші правопорушення, часті зловживання з боку цих суб’єктів, недосконалість законодавства про адміністративну відповідальність надзвичайно актуалізують потребу в теоретичному аналізі і практичному удосконаленні гарантій законності притягнення до неї.
Під час здійснення реформи адміністративного права України аналізу цих гарантій, врахуванню позитивних і негативних моментів, досягнень і недоліків, наявних в чинному законодавстві про адміністративні правопорушення має бути приділено особливу увагу. В першу чергу зазначені моменти повинні бути враховані під час створення нового Кодексу України про адмі-ністративні проступки. У цьому зв’язку дуже актуальним є дослідження існуючих матеріально-правових і процесуальних га-рантій законності, виявлення недоліків у цьому напрямку правового регулювання та вироблення рекомендацій щодо їх усунення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано в рамках загальнонаукової тематики Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова “Про-б-ле---ми розвитку держави і права України в умовах ринкових відносин”, спеціальної науково-дослідної теми кафедри адміністративного та підприємницького права цього університету “Правові засади адміністративної реформи в Україні”.
Мета і завдання дослідження. Мета дисертаційного дослідження полягає в тому, щоб на основі чинного законодавства України і практики його реалізації здійснити аналіз сутності, системи і рівня нормативного закріплення матеріально-правових і процесуальних гарантій законності притягнення до адміністративної відповідальності, сформулювати пропозиції і рекомендації щодо їх удосконалення.
Об’єктом дослідження є суспільні відносини, які виникають в процесі реалізації адміністративної відповідальності.
Предмет дослідження становить система матеріально-правових і процесуальних гарантій законності притягнення до адміністративної відповідальності як найбільш важливих засобів, що використовуються для її забезпечення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Матеріально-правові і процесуальні гарантії законності притягнення до адміністративної відповідальності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок