Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Державна політика запобігання тероризму в Україні

Державна політика запобігання тероризму в Україні

Назва:
Державна політика запобігання тероризму в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,70 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНої АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
 
Ляшенко Валерій Михайлович
УДК 316.485.6 (477):35
Державна політика запобігання тероризму в Україні
25.00.01 – теорія та історія державного управління
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Львів - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Львівському регіональному інституті державного управління Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент
КАЛЯЄВ Анатолій Олександрович,
Львівський регіональний інститут
державного управління
Національної академії
державного управління
при Президентові України,
завідуючий сектором
Офіційні опоненти: – доктор історичних наук, професор,
Голубко Віктор Євстахович
Львівський національний університет
ім. Івана Франка
професор кафедри історичного краєзнавства
кандидат наук з державного управління
Фердман Геннадій Петрович
Одеський інститут сухопутних військ
заступник начальника загальновійськового
факультету
Захист відбудеться “11” жовтня 2007 року о 15:00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.860.01 Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, Україна, Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16, ауд. 220.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16).
Автореферат розісланий „10” вересня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.І. Козак


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Активна участь сучасної української держави у міжнародному житті, цілеспрямований зовнішньополітичний курс України на євроатлантичну інтеграцію, її послідовна позиція щодо міжнародного тероризму та участь в антитерористичних інтеграційних структурах на світовому, європейському та регіональному рівнях перетворюють питання формування антитерористичної політики на одне з першочергових завдань державного управління. Це також пов’язано з особливостями внутрішньополітичної ситуації в країні, кризовими явищами в українському політикумі, тривалими економічними негараздами, зумовленими трансформаційними процесами на фоні розпаду СРСР, з транзитним положенням України, що становлять потенційну загрозу терористичних актів на її території. У цьому контексті усвідомлення природи та чинників тероризму, розробка засобів та методів боротьби з ним на державному рівні є одними з важливих завдань органів державної влади та місцевого самоврядування.
Необхідною умовою протидії терористичним загрозам на національному ґрунті є формування ефективної державної політики протидії тероризму, що вимагає вироблення чіткої концепції та стратегії, базових принципів, концептуальних засад і конституційних норм та визначення шляхів їхньої практичної реалізації. Загалом, ця проблематика вимагає особливої уваги науковців до опрацювання питань координації діяльності всіх владних структур, у компетенції яких є протистояння терористичним загрозам на національному рівні, створення у суспільстві умов для консолідації громадськості у розв’язанні тих проблем сучасного українського суспільства, наявність яких може спричинити прояви тероризму.
Вагомий внесок у дослідження теоретично-методологічних засад та вивчення окремих аспектів протидії тероризму здійснили такі українські та зарубіжні вчені, як В. Антипенко, А. Дорошенко, В. Ліпкан, Л. Мошкова, І. Шкурат, Я. Дашкевич, В. Остроухов, В. Крутов, Г. Яворська, С. Телешун, Г. Фердман, Ю. Антонян, Є. Сатановський, А. Ігнатенко, А. Солнцев, Є. Кожушко, В. Ревін та інші.
Віддаючи належне дослідникам, чиї наукові розробки мають наукову та практичну значущість, слід зауважити, що у вітчизняній науці тероризм, зокрема внутрішньодержавний, як суспільний феномен, комплексно досліджений недостатньо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Державна політика запобігання тероризму в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок