Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА СТАНУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИХ ПРИЛАДІВ

ОЦІНКА СТАНУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИХ ПРИЛАДІВ

Назва:
ОЦІНКА СТАНУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИХ ПРИЛАДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,49 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут"
КЛОЧКО Михайло Маркович
УДК 620.179.14 (088.8)
ОЦІНКА СТАНУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИХ ПРИЛАДІВ
Спеціальність 05.11.14 - "Технологія приладобудування"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі виробництва приладів Національного технічного університета України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Тимчик Григорій Семенович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, м. Київ,
декан приладобудівного факультету, завідувач кафедри виробництва приладів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Киричок Петро Олексійович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, м. Київ,
завідувач кафедри технологій поліграфічного виробництва, директор Видавничо-поліграфічного інституту
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник,
Стахнів Микола Євстахійович,
Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України, м. Київ,
старший науковий співробітник
Захист відбудеться “_02_” жовтня _ 2007 р. о 15:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.18 у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, корп.1, ауд. 293.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “ 30 ” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.18,
д-р техн.наук, доц. Бурау Н.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Однією з нагальних проблем виготовлення надточних приладів систем керування літальними апаратами, систем навігації, вимірювання часу, механічних величин тощо, є проблема забезпечення точності та якості деталей цих приладів в умовах як серійного, так і дрібносерійного автоматизованого виробництва, що набуває особливого значення для забезпечення стабільного життєвого циклу надточних приладів. При виготовленні таких деталей основними є похибки формоутворення, що впливають на їх точність. Так, наприклад, при виготовленні динамічно настроюваних приладів (ДНП), зокрема динамічно настроюваних гіроскопів, особливий вплив на точність та надійність їх роботи мають деталі тіл обертання, похибки виготовлення яких впливають на надійність функціонування приладів та систем літальних апаратів. Тому проблема точності та якості деталей є нагальною для сучасного приладобудування.
При цьому якість деталей визначається відповідністю її геометричних розмірів і форми, встановленим на них допускам, та шорсткістю поверхні деталі. Останні, у свою чергу, залежать від стабільності технологічних процесів при їх виготовленні, а також точності використаного металооброблювального обладнання. Істотне підвищення точності обробки, якість виготовлених надточних деталей досягається внаслідок застосування систем і засобів діагностики та контролю стану технологічного процесу металообробки. Ці технічні засоби повинні забезпечувати контроль стану параметрів технологічного процесу (режимів металообробки, раціонального використання обладнання), а також якості виготовлення деталі у процесі її обробки. Забезпечення якості виготовлення впливає також на економічні аспекти виробництва, оскільки порушення технологічного процесу обробки призводить до значних економічних втрат.
Точність формоутворення оброблюваної поверхні визначається станом різального інструмента. При цьому значущими чинниками є також загальні умови різання - режими обробки, матеріал пари, технічні параметри і стан технологічного процесу та металооброблювального верстата.
При цьому актуальною постає задача контролю та прогнозування стану технологічного процесу обробки деталей надточних приладів. Найбільш поширеним типом деталей ДНП є деталі типу “вісь”, які виготовлюють на токарних верстатах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОЦІНКА СТАНУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНИХ ПРИЛАДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок