Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ п-ПОДІБНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ РАМ ПРИ КОРОТКОЧАСНИХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ п-ПОДІБНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ РАМ ПРИ КОРОТКОЧАСНИХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ п-ПОДІБНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ РАМ ПРИ КОРОТКОЧАСНИХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,63 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ лЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ІЛЬЧУК НАТАЛІЯ ІЛЛІВНА
УДК 624.012.25:539.319
ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ п-ПОДІБНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ РАМ
ПРИ КОРОТКОЧАСНИХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті (ЛДТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор . Бабич Євгеній Михайлович,
завідувач кафедри “Інженерні конструкції”
Національного університету водного
господарства та природокористування, (м. Рівне)
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Барашиков Арнольд Якович,
завідувач кафедри “Залізобетонні
і кам’яні конструкції”,
Київський національний університет
будівництва і архітектури, (м. Київ)
- кандидат технічних наук, доцент
Добрянський Іван Михайлович,
завідувач кафедри “Будівельні конструкції”,
Львівський державний аграрний університет,
(м. Дубляни)
Провідна установа: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України, кафедра “Залізобетонні і кам’яні конструкції”, м. Полтава.
Захист відбудеться “ 8 ” червня 2007р., о 15 00 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.17 при Національному університеті “ Львівська політехніка” за адресою: 79646,    м. Львів, вул. С. Бандери, 12, головний корпус, к. 226.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79646, Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “4” травня 2007р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент П.Ф. Холод
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сучасне промислове та цивільне будівництво характеризується широким використанням залізобетонних конструкцій різної складності. При цьому одним з основних несучих елементів будівель і споруд є рамні конструкції. Залізобетонні рами широко використовуються в каркасах одноповерхових і багатоповерхових будинків. В сучасному будівництві спостерігається тенденція до розширення зведення будівель і споруд за індивідуальними проектами, в яких передбачається використання монолітних залізобетонних рам різної конструкції, в тому числі і П–подібних. Такі рами також використовуються для вбудованих приміщень на перших поверхах житлових будинків, при будівництві спортивних комплексів, виставкових павільйонів і залів, підземних переходів.
В процесі експлуатації на залізобетонні рами, як і на інші будівельні конструкції, діє комплекс зовнішніх навантажень та впливів. Серед цих навантажень переважну частину складають тимчасові короткочасні навантаження, які в реальних умовах експлуатації конструкцій періодично повторюються, тобто змінюються як у часі так і за своїм значенням. Відомо, що повторні малоциклові навантаження можуть впливати на міцнісні і деформаційні характеристики бетону і арматури, на несучу здатність, деформативність і тріщиностійкість залізобетонних конструкцій. Очевидно, що такі навантаження певним чином будуть впливати на роботу залізобетонних рам. Чинні нормативні документи проектування залізобетонних конструкцій не містять в собі методики урахування дії повторних малоциклових навантажень.
Експериментальних досліджень роботи залізобетонних рам навіть при дії одноразових короткочасних навантажень дуже обмежена кількість, а при повторних малоциклових навантаженнях зустрічаються тільки поодинокі дослідження, в яки ставились до вирішення різні задачі і узагальнити які неможливо. В зв’язку з наведеним, накопичення експериментальних даних роботи залізобетонних рам при одноразових навантаженнях та встановлення особливостей їх роботи при повторних малоциклових навантаженнях є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження виконувались згідно з тематикою науково-дослідних робіт, які проводяться на кафедрі промислового і цивільного будівництва Луцького державного технічного університету та згідно з технічним завданням на виконання теми: “Розробка теоретичних основ розрахунку міцності і напружено-деформованого стану залізобетонних рам при повторних навантаженнях” (номер державної реєстрації 0104U003121), яка включена в плани науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України і виконувалася в Національному університеті водного господарства і природокористування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 



Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ п-ПОДІБНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ РАМ ПРИ КОРОТКОЧАСНИХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок