Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ НА ОСНОВІ НОВИХ ПІДХОДІВ ДО ЇХ МОНІТОРИНГУ тА ОПТИМАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ НА ОСНОВІ НОВИХ ПІДХОДІВ ДО ЇХ МОНІТОРИНГУ тА ОПТИМАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Назва:
РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ НА ОСНОВІ НОВИХ ПІДХОДІВ ДО ЇХ МОНІТОРИНГУ тА ОПТИМАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,36 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Гримуд Григорій Іванович
УДК:621.315.1.059.7
РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ
НА ОСНОВІ НОВИХ ПІДХОДІВ ДО ЇХ МОНІТОРИНГУ тА
ОПТИМАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2003


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Горохов Євген Васильович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, ректор, завідувач кафедри металевих конструкцій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пічугін Сергій Федорович, Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій з металу, дерева і пластмас;
кандидат технічних наук, доцент,
Ажермачов Геннадій Арсентійович, Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва, завідувач кафедри металевих і дерев'яних конструкцій.
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра архітектурних конструкцій, Міністерство освіти і науки України (м. Львів).
Захист дисертації відбудеться “25” грудня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, , I навчальний корпус, Зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, ).
Автореферат розісланий “22” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Югов А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В даний час в енергосистемах України експлуатуються близько 22 тисяч кілометрів системоутворюючих магістральних повітряних ліній електропередачі (ПЛ) напругою 220-750 кВ, що не тільки забезпечують стратегічну безпеку країни, але і забезпечують спільну роботу енергосистем України з закордонними партнерами. В Україні існуючі повітряні лінії експлуатуються в аварійно-ремонтному режимі, тобто відновлення працездатності ліній здійснюється в основному при аварії, у зв'язку з чим гостро стоїть задача забезпечення певного рівня надійності експлуатованих будівельних конструкцій повітряних ліній електропередачі з урахуванням мінімізації витрат. Зв'язано це, насамперед, з нестачею фінансових коштів, виділених на будівництво нових ліній замість відпрацювавших свій вік, кількість яких постійно збільшується. Немаловажним аспектом даної проблеми є той факт, що будівництво повітряних ліній електропередачі здійснювалося відповідно до норм колишнього СРСР, що морально застаріли і мають потребу в перегляді, свідоцтвом чого є значна кількість аварій на ПЛ у 1998-2001 роках.
Тому тема дисертаційної роботи, присвяченої розробці і плануванню методик і заходів щодо реконструкції ПЛ, направлених на підтримку надійної експлуатації повітряних ліній на певному рівні з урахуванням мінімізації фінансових коштів, є дуже актуальною, оскільки спрямована на підвищення експлуатаційної надійності будівельних конструкцій магістральних ліній електропередачі, термін служби яких перевищує нормативний і, отже, приносить істотний економічний ефект.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках держбюджетної НДР Д-2-1-03 “Розробка програми забезпечення надійності конструкційних систем для попередження та усунення аварійних ситуацій і техногенних ризиків” (№ U000584). У цій роботі автором запропонована методика оптимального проектування реконструкції повітряних ліній електропередачі з урахуванням варіації кліматичних навантажень за профілем траси, інженерно-геологічних умов і конструктивної форми ПЛ.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка методики оптимального проектування реконструкції повітряних ліній електропередачі, що забезпечує надійну і безпечну експлуатацію ПЛ з урахуванням мінімізації витрат.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ НА ОСНОВІ НОВИХ ПІДХОДІВ ДО ЇХ МОНІТОРИНГУ тА ОПТИМАЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок