Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення методів гідравлічного розрахунку збірників атмосферних стічних вод

Удосконалення методів гідравлічного розрахунку збірників атмосферних стічних вод

Назва:
Удосконалення методів гідравлічного розрахунку збірників атмосферних стічних вод
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,10 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний університет водного господарства
та природокористування
Вовк Леся Іванівна
УДК 628.334.6
Удосконалення методів
гідравлічного розрахунку
збірників атмосферних стічних вод
05.23.16 – Гідравліка та інженерна гідрологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Рівне 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті "Львівська політехніка"
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: к.т.н., доцент Жук Володимир Михайлович, Національний університет "Львівська політехніка", завідувач кафедри гідравліки та сантехніки
Офіційні опоненти: д.т.н., професор Хлапук Микола Миколайович, Національний університет водного господарства та природокористування, завідувач кафедри гідротехнічних споруд;
к.т.н., професор Василенко Олексій Анатолійович, Київський Національний університет будівництва та архітектури, професор кафедри гідравліки та водовідведення.
Провідна установа: Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки України (м.Київ).
Захист дисертації відбудеться “8” червня 2007 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .104.01 при Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна,11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету водного господарства та природокористування за адресою 33028, м.Рівне, вул. Приходька, 75.
Автореферат розісланий “3” травня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент В.П. Востріков


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Зростаючі вимоги до надійності роботи і до екологічної безпеки систем водовідведення в Україні та в світі, а також широке впровадження у водопровідно-каналізаційну практику сучасних енергоощадних технологій спричинили підвищений інтерес до використання у водовідвідних системах збірників атмосферних стічних вод (ЗАСВ). ЗАСВ – це спеціальні споруди для збору дощових вод, регулювання їх витрати та попереднього чи повного очищення атмосферного стоку. Завдяки встановленню ЗАСВ підвищується надійність роботи та екологічна безпека систем водовідведення. Тому особливої актуальності набуває удосконалення методів гідравлічного розрахунку ЗАСВ, адже визначення їх конструктивних параметрів у кожному конкретному випадку становить відповідальну техніко-економічну задачу.
На сьогоднішній день у вітчизняній і закордонній інженерній практиці немає єдиного підходу до виконання гідравлічного розрахунку ЗАСВ. Існуючі методики базуються на суттєвих спрощеннях або мають вузький діапазон застосування. актуальною задачею є отримання загальних розрахункових формул для визначення гідравлічних параметрів ЗАСВ, які б враховували кліматичні особливості регіону, розрахункові параметри дощу, особливості басейна каналізування, конструктивні характеристики збірника та відвідного трубопроводу та інші дотичні фактори.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота відповідає положенням Закону України “Про Загальнодержавну програму розвитку водного господарства” № від 17.01.2002 р., постанові Кабінету Міністрів України № “Про затвердження Комплексної програми ліквідації наслідків підтоплення територій в містах і селищах України” від 15.02.2002 р., науковому напрямку кафедри гідравліки та сантехніки Національного університету “Львівська політехніка”, а також тематиці господарсько-договірних робіт на кафедрі (тема "Обстеження міської дощової водовідвідної мережі міста Трускавець, визначення її технічного стану та розробка рекомендацій щодо можливості очистки стічних вод", номер державної реєстрації 0103U008171, 2004 р.).
Мета і задачі досліджень. Метою є удосконалення методів гідравлічного розрахунку дощових водовідвідних мереж та збірників атмосферних стічних вод з урахуванням конфігурації басейна каналізування в плані, закону зміни інтенсивності випадання дощу та змінної швидкості руху відкритого потоку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Удосконалення методів гідравлічного розрахунку збірників атмосферних стічних вод

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок