Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДУ СИНТЕЗУ ЛОКАЛЬНИХ СИСТЕМ НАВІГАЦІЙНОГО УСТАТКУВАННЯ СТИСЛОГО РАЙОНУ

РОЗРОБКА МЕТОДУ СИНТЕЗУ ЛОКАЛЬНИХ СИСТЕМ НАВІГАЦІЙНОГО УСТАТКУВАННЯ СТИСЛОГО РАЙОНУ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДУ СИНТЕЗУ ЛОКАЛЬНИХ СИСТЕМ НАВІГАЦІЙНОГО УСТАТКУВАННЯ СТИСЛОГО РАЙОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,00 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Одеська національна морська академія
Алексішин Віктор Григорійович
УДК 656. 61. 052
РОЗРОБКА МЕТОДУ СИНТЕЗУ ЛОКАЛЬНИХ СИСТЕМ
НАВІГАЦІЙНОГО УСТАТКУВАННЯ СТИСЛОГО РАЙОНУ
Спеціальність 05.22.16 – Судноводіння
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2004
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній морській академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних, професор
Вагущенко Леонід Леонідович,
завідувач кафедри електронних
засобів судноводіння Одеської
національної морської академії.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Потьомкін Олександр Еммануїлович,
завідувач кафедри судноводіння на морських та внутрішніх водних шляхів Одеської
національної морської академії
кандидат технічних наук
Дуднік Сергій Антонович,
провідний спеціаліст компанії
„Каалбай Шіпінг Україна”.
Провідна установа: Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться 23 грудня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41. 106.01 в Одеській національній морській академії за адресою: м. Одеса, вул.. Дідріхсона, 8, корп. 1, зал засідання вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної морської академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул.. Дідріхсона, 8, корп. 2
Автореферат розісланий 20 листопада 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д. т. н., професор Голіков В. А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Через похибки геодезичних зйомок та зсуви датумів карт відносно WGS-84 супутникові системи навігації поки що не можуть бути основними для навігації в стислих водах. Провідна роль тут належить локальній системі навігаційного обладнання та способу визначення місця судна по берегових об’єктах.
Незважаючи на тривалу практику використання цих систем, теоретичних методів для їхнього аналізу та синтезу практично немає. Зростання інтенсивності судноплавства, збільшення розмірів та швидкостей сучасних суден висуває підвищені вимоги щодо рівня безпеки судноводіння в стислому районі.
Тому опрацювання та впровадження методів, які сприяють підвищенню безпеки, є актуальним й перспективним науковим напрямком.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи пов’язана з тематикою держбюджетної науково-дослідної роботи „Удосконалення методів безпечного судноводіння у складних умовах плавання”, номер державної реєстрації №0103U006406, в якій автору дисертації належить самостійно виконаний розділ, з “Тематичним планом науково-дослідної роботи Одеської національної морської академії”, а також з темами держбюджетних досліджень, які виконувались та виконуються на факультеті морського судноводіння: ”Організаційно-технічні заходи, які забезпечують безпеку плавання багатотоннажних газовозів на підходах до акваторій портів”, „Організаційно-технічні заходи, які забезпечують безпеку плавання багатотоннажних газовозів на підходах до акваторій пп.. Южний та Вентспілс”, 1985р. (розд. 1,2), номер державної реєстрації №1840019588; „Опрацювання ергономічних принципів підготовки судноводіїв та керування тренажерним процесом”, 1985р. (розд.2), номер державної реєстрації № 01840047124; „Опрацювання технологічної схеми експериментальної проводки плавдоку проекту 19371 з п. Херсон у Чорне море”, 1986 р.(розд.2,3), номер державної реєстрації № ; „Забезпечення навігаційної безпеки мореплавання у північно-західній частині Чорного моря”, 1995 р.; „Розробка заходів забезпечення безпечної проводки замовлення 107 по БДЛК”, 1992 р.; „Навігаційна підготовка до плавання”, 1993р., номер державної реєстрації № 01945002039; „Аналіз матеріалів, які регламентують умови та особливості плавання у Чорноморсько-Азовських Українських водах та суміжних акваторіях”, 1994 р.; „Теоретичні та експериментальні дослідження похибок навігаційних вимірів та обсервацій”, 1994 р.; „Розробка банку даних та програм навігаційного забезпечення судноплавства й флоту берегової охорони України у північно-західній частині Чорного моря”, 1995 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДУ СИНТЕЗУ ЛОКАЛЬНИХ СИСТЕМ НАВІГАЦІЙНОГО УСТАТКУВАННЯ СТИСЛОГО РАЙОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок