Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АВТОМАТИЗОВАНИЙ СИНТЕЗ І МОДЕЛІ ГНУЧКИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОФЕСІЙНИХ ТРЕНАЖЕРІВ ШИРОКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

АВТОМАТИЗОВАНИЙ СИНТЕЗ І МОДЕЛІ ГНУЧКИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОФЕСІЙНИХ ТРЕНАЖЕРІВ ШИРОКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Назва:
АВТОМАТИЗОВАНИЙ СИНТЕЗ І МОДЕЛІ ГНУЧКИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОФЕСІЙНИХ ТРЕНАЖЕРІВ ШИРОКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,98 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна академія наук України
Міністерство освіти і науки України
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних
технологій та систем
ВЕРЕЩАГІН Ігор Іванович
УДК 004.923
АВТОМАТИЗОВАНИЙ СИНТЕЗ І МОДЕЛІ
ГНУЧКИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОФЕСІЙНИХ ТРЕНАЖЕРІВ
ШИРОКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем Національної академії наук України і Міносвіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Тарасов Віктор Олексійович,
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем НАН України
і Міносвіти і науки України,
провідний науковий співробітник.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Павлов Вадим Володимирович,
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем НАН України
і Міносвіти і науки України, завідувач відділу,
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Шворов Сергій Андрійович,
Військовий інститут Київського національного
університету імені Т.Г. Шевченка, начальник
Кафедри тактики та оперативного мистецтва.
Провідна установа: Науково-виробнича корпорація “Київський інститут
автоматики” Мінпромполітики України.
Захист відбудеться “7” червня 2007 р. о 12-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.171.01 при Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем НАН України і Міносвіти і науки України за адресою: 03680, Київ-680, МСП, проспект Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту кібернетики
ім. В.М. Глушкова НАН України.
Автореферат розісланий “3” травня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради |
ТАРАСОВ В.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дисертаційна робота присвячена автоматизованому синтезу гнучких комп'ютерних професійних тренажерів широкого призначення. Актуальність даної теми обумовлена рядом чинників, які викладаються далі.
У галузях суспільного виробництва найбільш економічно розвинених країн світу ведуться наукові роботи у напрямі теоретичних узагальнень принципів устрою і функціонування, а також методів і технологій автоматизованого синтезу професійних тренажерів. Незважаючи на вкрай мізерне фінансування, обумовлене об’єктивними соціально-економічними причинами, подібні наукові роботи мають місце й в Україні, проте такі дослідження, як у нас, так і за кордоном ще далекі від свого логічного завершення.
Щоб створити для тренажеробудування надійну теоретичну основу, необхідні разом з тим наукові дослідження, які поєднують галузеві: цього вимагає внутрішня логіка розвитку науки. До отримання значущих результатів у галузях об’єднуючі наукові роботи можливі лише в інтересах підготовки управлінських кадрів, оскільки управлінська діяльність у будь-яких сферах має істотно спільне у формі інформаційної структури, на якій заснований процес прийняття рішень. Те, що подібна структура дійсно існує свідчить широке застосування таких активних дидактичних методів, як ділова гра і метод конкретних ситуацій (case-study) для навчання управлінню в абсолютно різних, здавалося б, сферах суспільної практики, а не тільки лише – соціально-економічними процесами. Незважаючи на цю теоретичну можливість, у даний час відсутні публікації, присвячені загальним принципам устрою і функціонування, а також уніфікованим методам і технологіям автоматизованого синтезу тренажерів для прищеплювання умінь і навичок прийняття управлінських рішень.
Істотними обмеженнями страждають практичні розробки в справі тренажерного навчання управлінню – ці технічні засоби тренування представлені винятково індивідуальними комп’ютерними (тобто програмними) тренажерами. По-перше, у них відсутня імітація навколишнього середовища – інформація представляється тому, кого навчають, у вихолощеному вигляді, безпосередньо, а не так, як у житті – опосередковано, тобто у формі складних ситуацій, що систематично виникають у суспільній практиці управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АВТОМАТИЗОВАНИЙ СИНТЕЗ І МОДЕЛІ ГНУЧКИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОФЕСІЙНИХ ТРЕНАЖЕРІВ ШИРОКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок