Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФАКТОРИ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ СЕЛА (на матеріалах Закарпатської області)

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФАКТОРИ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ СЕЛА (на матеріалах Закарпатської області)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФАКТОРИ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ СЕЛА (на матеріалах Закарпатської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,67 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
УЖГОРОДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Лавренюк Євгенія Святославівна
УДК 332.14 (477.87):364.48
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФАКТОРИ РЕГУЛЮВАННЯ
РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ СЕЛА
(на матеріалах Закарпатської області)
Спеціальність : 08.02.03 - | Організація управління,
планування та регулювання
економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Ужгород – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Ужгородському національному університеті МОН України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Пітюлич Михайло Іванович,
Ужгородський національний університет МОН України,
завідувач кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор член-кор.УААН
Лендєл Михайло Андрійович,
Ужгородський національний університет МОН України, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин
кандидат економічних наук, доцент
Мамчин Мирослава Михайлівна,
Національний університет “Львівська політехніка” МОН України,
доцент кафедри маркетингу і логістики
Провідна установа: Інститут регіональних досліджень НАНУ,відділ регіональної соціально-економічної політики та територіального управління, м.Львів .
Захист відбудеться “27січня 2006 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 61.051.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук в Ужгородському національному університеті за адресою: 88000, м. Ужгород, пл.Народна, 3, ауд.47
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Ужгородського національного університету за адресою :88000, м. Ужгород, вул.Капітульна,9. Автореферат розісланий “26” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
доцент Чубарь О.Г.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Невід’ємною складовою розбудови української державності, формування демократичного громадянського суспільства є гнучке поєднання економічних реформ з активною соціальною політикою. Основними пріоритетами цієї політикиї на сучасному етапі економічного поступу є зростання рівня життя населення, активний розвиток ринку праці, зменшення надмірної диференціації населення за рівнем доходів, перехід до адресної підтримки незахищених верств населення, всебічний розвиток освіти, культури, охорони здоров’я, тобто тих галузей, що забезпечують життєдіяльність людей.
Особливо важливого значення має розв’язання окресленого кола проблем в сільській місцевості, адже село для більшості регіонів України це не тільки сільськогосподарське виробництво. Це передусім наші корені, підвалини нашої культури і духовності. Тому необхідно створити умови, щоб сільські жителі користувалися досягненнями науки, технічного прогресу, всіма благами сучасної цивілізації. Значною мірою це досягається завдяки розвитку галузей соціальної економіки, ядро якої становить соціальна інфраструктура – житлово-комунальне господарство, освіта, культура і мистецтво, охорона здоров’я, фізична культура та спорт, сфера побуту, транспорт і зв’язок, торгівля тощо. Необхідність посилення уваги до розвитку галузей соціальної інфраструктури пов’язана з тим, що в минулому соціальна сфера розглядалася як така, що вимагала затрат (затратна) , як наслідок сформувався залишковий принцип щодо фінансування її розвитку.
Такий тип мислення значною мірою продовжує домінувати і сьогодні, а між тим світовою практикою доведено, що соціальна сфера не тільки залежить від стану економіки, а й активно впливає на неї. Саме ця обставина, а також складність і множинність проблем, що нагромадилися в соціальній сфері і не знайшли ефективного вирішення за роки реформ, викликали значний інтерес вчених і практиків до глибокого наукового аналізу галузей, що забезпечують життєдіяльність населення.
У працях І.Лукінова, П.Саблука, В.Куценко, Л.Богуша, М.Орлатого, І.Прокопи, Н.Каменевої, Г.Купалової, О.Крисального, М.Долішнього, О.Шаблія, Л.Шепотько, У.Садової, Н.Кисіль, В.Кардаш, І.Коломійця, К.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ФАКТОРИ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКОМ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ СЕЛА (на матеріалах Закарпатської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок