Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ТРАНСФОРМАЦІЙНІЙ ЕКОНОМІЦІ

ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ТРАНСФОРМАЦІЙНІЙ ЕКОНОМІЦІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ТРАНСФОРМАЦІЙНІЙ ЕКОНОМІЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,64 KB
Завантажень:
230
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.Н. КАРАЗІНА
ШЕВЧЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
УДК 336.761
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ТРАНСФОРМАЦІЙНІЙ ЕКОНОМІЦІ
Спеціальність 08.01.01 – економічна теорія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському університеті споживчої кооперації України Укоопспілки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Ніколенко Сергій Степанович, Полтавський університет споживчої кооперації України, завідувач кафедри економічної теорії.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Носова Ольга Валентинівна, Національний університет внутрішніх справ, МВС України, м. Харків, начальник кафедри економічної теорії;
кандидат економічних наук Зінченко Ярослав Васильович, Харківський національний університет, доцент кафедри економічної теорії
Провідна установа: Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра політичної економії обліково-економічних факультетів, м. Київ.
Захист відбудеться “ 10 ” березня 2006 року о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.01 Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61002, м. Харків, вул. Мироносицька, 1, ауд 4-11.
З дисертацією можна ознайомитися в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, 4.
Автореферат розісланий “ 9 ” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Соболєв В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення економічного зростання в Україні та вирішення на цій основі соціальних питань зумовлює високу актуальність проблем залучення, розподілу та перерозподілу капіталу. Досвід економічно розвинутих країн переконливо свідчить, що розв’язання зазначених проблем вирішальним чином залежить від ефективного функціонування ринку цінних паперів. В Україні, як і в ряді інших країн з транзитивною економікою, ринок цінних паперів знаходиться на початковому етапі розвитку, він в основному неорганізований, нестабільний, з високим відсотком тінізації, з низькою ринковою капіталізацією, недостатньо розвинутим вторинним обігом цінних паперів, що і обумовлює неефективне виконання ним своїх функцій. Зазначене потребує, з одного боку, створення сприятливих умов для розвитку ринку цінних паперів, а з іншого – більш активного його впливу на макроекономічні процеси. Особливо це стає важливим в умовах посилення інтеграційних економічних зв’язків, які поступово формують глобальний ринок цінних паперів. Тому питання формування ринку цінних паперів на сучасному етапі, як і на початку ринкової трансформації, об’єктивно постають у центр політекономічних досліджень, потребують теоретичного обгрунтування та практичних рекомендацій.
Теоретичні та прикладні аспекти проблеми виникнення і розвитку ринку цінних паперів досліджено у наукових працях вітчизняних економістів: І. Вернадського, М. Гольцберга, В. Загорського, А. Каліни, В. Каразіна, А. Кощеєва, В. Корнеєва, Ю. Кравченка, Ю. Лисенкова, К. Марахова, О. Мендрула, О. Мозгового, В. Оскольського, Ю. Петруні, В. Соболєва, А. Чухно. Серед зарубіжних дослідників вагомий внесок у вирішення цієї проблеми внесли: М. Агарков, Б. Альохін, Г. Александер, А. Басов, Дж. Бейлі, П. Бороздін, Є. Бредлі, В. Галанов, Дж. Гелбрейт, Дж. Кейнс, К. Кларк, В. Колесніков, М. Кузнецов, Д. Літнер, К. Маркс, Г. Марковіц, Я. Міркін, В. Нордхауз, С. Росс, Б. Рубцов, В. Торкановський, І. Трахтенберг, Р. Тьюлз, Дж. Хікс, Г. Черніков, У. Шарп та інші.
Вивчення та аналіз наукових праць зазначених авторів свідчить, що стан розробки даної теми дозволяє проводити ґрунтовний теоретичний аналіз на основі багатоваріантного критичного осмислення існуючих теорій виникнення, функціонування і розвитку ринку цінних паперів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ТРАНСФОРМАЦІЙНІЙ ЕКОНОМІЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок