Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА ВНУТРІШНИЙ АУДИТ ВИТРАТ ОЛІЙНО-ЖИРОВОГО ВИРОБНИЦТВА

ОБЛІК ТА ВНУТРІШНИЙ АУДИТ ВИТРАТ ОЛІЙНО-ЖИРОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ОБЛІК ТА ВНУТРІШНИЙ АУДИТ ВИТРАТ ОЛІЙНО-ЖИРОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,09 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
Каменська Тетяна Олександрівна
 
УДК 657.47:665.3
ОБЛІК ТА ВНУТРІШНИЙ АУДИТ ВИТРАТ
ОЛІЙНО-ЖИРОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.06.04-Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, м. Київ
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент,
Редько Олександр Юрійович,
Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, професор Національного центру обліку та аудиту |
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
Мних Євген Володимирович,
Киівський національний торговельно-економичний університет, завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю |
кандидат економічних наук, доцент,
Жук Валерій Миколайович,
Національний науковий центр Інститут аграрної економіки” УААН, старший науковий співробітник, завідувач відділу методології обліку та аудиту |
Провідна установа: | Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, м.Київ |
Захист відбудеться “22”грудня 2005 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату Украіни за адресою: 04107, м. Київ, вул.Підгірна, 1, ауд.23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул.Підгірна, 1, ауд.36.
Автореферат розісланий “18” листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.О.Свистун-Золотаренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення ефективності агропромислового комплексу як найважливішого сектора економіки України залежить від прийняття оперативних та обґрунтованих рішень щодо напрямів здійснення витрат виробництва. У системі управління виробництвом важливе місце має облік витрат на виробництво та калькулювання собівартості продукції, що забезпечують організацію контролю за ефективним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.
Зміна форм власності та організаційно-методичних підходів до управління підприємствами олійно-жирової галузі зумовлюють потребу в удосконаленні облікової системи з метою підвищення гнучкості, аналітичності та оперативності надання інформації про виробничі витрати для прийняття ефективних управлінських рішень на різних стадіях виробничого циклу, оптимізації та прогнозуванню використання ресурсів.
Проблеми обліку та контролю витрат висвітлено в працях: М.Т. Білухи, О.С. Бородкіна, Ф.Ф. Бутинця, А.М. Герасимовича, М.В. Кужельного, В.Є. Ластовецького, В.Г. Лінника, Ю.Я. Литвина, Є.В. Мниха, Л.В. Нападовської, І.І. Пилипенка, В.В. Сопка, Л.К. Сука, М.Г. Чумаченка, В.Г. Швеця, В.О. Шевчука та інших учених.
Заслуговують на увагу дослідження зарубіжних фахівців: Р. Вандер Віла, Р. Друрі, Каплана, Т.П. Карпової, Ю.А. Мишина, С.А. Ніколаєвої, Д. Нортона, В.Ф. Палія та ін.
Водночас чинна методика обліку та контролю витрат на підприємствах олійно-жирової галузі України не відповідає сучасним умовам господарювання. Потребують подальшого дослідження і вирішення питання: вдосконалення класифікації витрат для цілей управління; визначення виробничої собівартості окремих виробничих переділів; побудова ефективної системи управління витратами; вдосконалення обліку та контролю витрат в умовах використання ПЕОМ; удосконалення методів контролю та організація спеціальних контрольних підрозділів.
Потреба у подальшій розробці питань обліку і контролю витрат на підприємствах олійно-жирової галузі за сучасних умов господарювання визначили актуальність та основні напрями дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт у Національному центрі обліку та аудиту Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України в межах наукової теми: “Організаційно-методичне забезпечення внутрішнього аудиту собівартості готової продукції на підприємствах олійно-жирової промисловості” (номер державної реєстрації 0104U000375).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК ТА ВНУТРІШНИЙ АУДИТ ВИТРАТ ОЛІЙНО-ЖИРОВОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок