Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОМПЛЕКСУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ БУЛЬЙОНУ В УМОВАХ М’ЯСОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОМПЛЕКСУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ БУЛЬЙОНУ В УМОВАХ М’ЯСОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОМПЛЕКСУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ БУЛЬЙОНУ В УМОВАХ М’ЯСОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,43 KB
Завантажень:
119
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
Заремба Павло Олександрович
УДК 664. 932.2.06. 0052(043. 3)
УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОМПЛЕКСУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ БУЛЬЙОНУ В УМОВАХ М’ЯСОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 05.05.09 - Машини харчової, мікробіологічної
та фармацевтичної промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі загальноінженерних дисциплін Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Бара-новського Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор технічних наук, доцент СУКМАНОВ Валерій
Олександрович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського, зав. кафедрою загальноінженерних дисциплін.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор АНІСТРАТЕНКО Володимир Олексійович, Український державний університет харчових технологій, м. Київ, професор кафедри машин та апаратів харчових виробництв;
кандидат технічних наук, доцент ПРОСТАКОВ Олександр Олександрович, Харківська державна академія технології та організації харчування, доцент кафедри устаткування підприємств харчування.
Провідна установа:
Український державний хіміко-технологічний університет, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “22” грудня 2000 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.02 у Донецьком державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адресою: 83055, м. Донецк-55, пр-т Театральний, 28 (3-й навчальний корпус).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі за адресою: 83017, м. Донецк-17, бульвар Шевченка, 30.
Автореферат розіслано “21” листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Антропова Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. На м’ясопереробних підприємствах при виробництві ковбас, паштетів, а також при витоплюванні жиру з кісток одержують велику кількість м’ясо-кісткових бульйонів, які частково використовуються в основному виробництві, а решта, у кращому разі, іде на корм худобі. Частково такі бульйони з ряду причин зливаються в каналізацію, що приводить до забруднення навколишнього середовища високомолекулярними білковими продуктами. Ці бульйони за вмістом поживних речовин мають велику харчову цінність, однак за органолептичними показниками поступаються харчовим бульйонам, приготовленим за традиційною технологією.
У той же час підприємства громадського харчування мають потребу у м’ясо-кісткових бульйонах для приготування яких використовуються малопродуктивні апарати, процес варіння у яких становить від 3 до 6 годин.
Розробкою устаткування для одержання м’ясо-кісткових бульйонів, удосконалюванням технології їх одержання, а також підвищенням їх якості займалися такі вчені, як Беляєв М.І., Черевко О.І., Постнов Г.М.
У зв'язку з викладеним вище виникає необхідність у створенні комплексу обладнання, яке дозволяє в умовах м’ясопереробних підприємств без зміни існуючої технології приготування м’ясо-кісткової сировини одержувати бульйони, придатні для їх безпосереднього використання на підприємствах громадського харчування. Водночас може бути розв’язана проблема запобігання забрудненню навколишнього середовища високомолекулярними білковими речовинами.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота була виконана відповідно до плану виконання теми № 392/88 “Визначення перспектив розвитку обладнання для механічної обробки продуктів харчування” (розробка відповідного розділу теми), а також у рамках творчого співробітництва з ВНДІТОРГМАШ (Росія, м. Москва) і науковими установами та виробничими підприємствами України.
Мета та завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є удосконалювання комплексу обладнання для одержання високоякісного харчового бульйону шляхом розробки і дослідження машини для мийки субпродуктів і кістки, установки для поліпшення бульйону і мембранної установки для ультрафільтраційного концентрування бульйону.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЮВАННЯ КОМПЛЕКСУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ БУЛЬЙОНУ В УМОВАХ М’ЯСОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок