Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ІНТЕНСИФІКОВАНИХ ПРОЦЕСІВ ЧОТИРИБІЧНОГО РАДІАЛЬНОГО КУВАННЯ НА ГІДРАВЛІЧНОМУ КУВАЛЬНОМУ ПРЕСІ

РОЗРОБКА ІНТЕНСИФІКОВАНИХ ПРОЦЕСІВ ЧОТИРИБІЧНОГО РАДІАЛЬНОГО КУВАННЯ НА ГІДРАВЛІЧНОМУ КУВАЛЬНОМУ ПРЕСІ

Назва:
РОЗРОБКА ІНТЕНСИФІКОВАНИХ ПРОЦЕСІВ ЧОТИРИБІЧНОГО РАДІАЛЬНОГО КУВАННЯ НА ГІДРАВЛІЧНОМУ КУВАЛЬНОМУ ПРЕСІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,12 KB
Завантажень:
450
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
Мельников Юрій Вадимович
УДК 621.73.01:621.73.046
РОЗРОБКА ІНТЕНСИФІКОВАНИХ ПРОЦЕСІВ
ЧОТИРИБІЧНОГО РАДІАЛЬНОГО КУВАННЯ
НА ГІДРАВЛІЧНОМУ КУВАЛЬНОМУ ПРЕСІ
Спеціальність 05.03.05 - “Процеси та машини обробки тиском”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому національному технічному університеті Міністерства науки й освіти України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Дубіна Валентин Іларіонович,
Запорізький національний технічний університет,
професор кафедри “Обробка металів тиском”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сатонін Олександр Володимирович,
Донбаська державна машинобудівна академія,
професор кафедри “Автоматизовані металургійні машини та обладнання”
кандидат технічних наук, доцент
Гладушин Віталій Васильович
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля,
доцент кафедри “Прикладне матеріалознавство”
Провідна установа: Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків, кафедра “Обробка металів тиском”
Захист відбудеться 22 березня 2007 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.02 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-А.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-А.
Автореферат розісланий 20 лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 29.051.02,
доктор технічних наук, професор |
Гутько Ю. І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розвиток сучасної техніки характеризується безупинним зростанням вимог до якості матеріалів. Одним з найбільш ефективних і широко застосовуваних методів підвищення фізико-механічних характеристик металу є пластична деформація зливків і заготованок куванням.
Актуальність роботи. Найбільш трудомісткою й енергоємною операцією кування, на яку витрачається до 80% машинного часу, є протягування. Протягування виконується як на універсальних ковальсько-пресових машинах – кувальних пресах і молотах, так і на радіально-обтискних машинах (РОМ), що здійснюють багатобічне радіальне кування. При цьому кування двома бойками на пресах характеризуються досить низькими техніко-економічними показниками, а радіальне кування, забезпечуючи високі техніко-економічні показники, не дозволяє належним чином проробити осьову зону кованки.
Високий рівень конкуренції в умовах ринкової економіки, як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринку, з кожним днем диктує нові, більш високі вимоги до сучасних процесів кування, а саме:
- збільшення продуктивності кування, переважно інтенсивними методами, тобто не за рахунок збільшення парку і швидкодії ковальсько-пресових машин, а за рахунок застосування більш раціональних режимів і способів кування;
- підвищення деформаційного ефекту кування, спрямоване на поліпшення службових характеристик, збільшення надійності та довговічності деталей машин, або на зменшення їхньої матеріалоємності за умови забезпечення гарантованого запасу міцності;
- зниження втрат коштовного металу на всіх стадіях технологічного процесу;
- розширення марочного сортаменту кованок, причому нерідко за рахунок високолегованих важкодеформуємих сталей і сплавів;
- зниження витрат енергії на кування, що особливо важливо, зважаючи на стійке зростання світових цін на енергоносії та узгоджується з останніми тенденціями в промисловій політиці України до зниження енергоємності виробництва в металургії та машинобудуванні.
Виконання цих вимог стає можливим при переході від кування двома бойками до радіального кування на гідравлічних кувальних пресах за допомогою чотирибойкових кувальних пристроїв, яке потенційно здатне увібрати в себе основні переваги та позбутися недоліків притаманних традиційним процесам кування на пресах і РОМ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБКА ІНТЕНСИФІКОВАНИХ ПРОЦЕСІВ ЧОТИРИБІЧНОГО РАДІАЛЬНОГО КУВАННЯ НА ГІДРАВЛІЧНОМУ КУВАЛЬНОМУ ПРЕСІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок