Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Прогноз кренів фундаментів з кільцевою формою підошви, які зведені на глинистих водонасичених ґрунтах

Прогноз кренів фундаментів з кільцевою формою підошви, які зведені на глинистих водонасичених ґрунтах

Назва:
Прогноз кренів фундаментів з кільцевою формою підошви, які зведені на глинистих водонасичених ґрунтах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,10 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури
капустін віктор володимирович
УДК 624.15
Прогноз кренів фундаментів з кільцевою формою підошви, які зведені на глинистих водонасичених ґрунтах
05.23.02 – основи і фундаменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Шаповал Володимир Григорович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
професор кафедри основ і фундаментів.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Зоценко Микола Леонідович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри видобування нафти і газу та геотехніки;
кандидат технічних наук, доцент Тютькін Олексій Леонідович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, доцент кафедри тунелів, основ і фундаментів.
Захист відбудеться «01» липня 2008 року о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий 30 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.С. Кравчуновська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Згідно СНиП 2.02.01-83* загальний крен фундаментів будинків і споруд регламентується так само, як їх середнє осідання і відносна різниця осідань.
Фундаменти з кільцевою формою підошви широко використовувалися і використовуються при будівництві висотних споруд баштового типу, таких як димарі заводів, радіо- і телевізійні вежі, градирні, грануляційні і водонапірні башти, доменні печі. Найбільш відома споруда на території СНД із таким фундаментом - це Останкінська телевізійна вежа.
Незважаючи на таке широке використання фундаментів зазначеного типу, у нормативній літературі немає рекомендацій з розрахунку їх кренів на основі, що володіє реологічними властивостями (тобто властивостями повзучості й у водонасиченому стані).
На вирішення зазначених проблем і спрямована робота.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до науково - дослідної тематики кафедри " Основи і фундаменти" Придніпровської державної академії будівництва та архітектури "Розробка нових методів розрахунку основ і ефективних конструкцій фундаментів у регіональних умовах Середнього Придніпров’я (номер держреєстрації 0103U003113, рівень участі дисертанта - виконавець), що виконувалася відповідно до тематичного плану Міністерства освіти і науки України.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка методик розрахунку стабілізованих і поточних кренів фундаментів з кільцевою формою підошви.
Сформульована мета дисертаційної роботи обумовила необхідність вирішення таких завдань:
1. Експериментально дослідити особливості розвитку кренів фундаментів з кільцевою формою підошви на модельному матеріалі і ґрунтовій основі;
2. Розробити методику розрахунку стабілізованих (кінцевих) кренів фундаментів з кільцевою формою підошви, за формою ідентичну до прийнятої для цієї мети методики СНиП 2.02.01 – 83;
3. Розробити методики розрахунку поточних кренів фундаментів з кільцевою формою підошви на водонасиченій основі, ґрунтовий кістяк якої має властивість повзучості.
Об'єкт дослідження - система "водонасичена ґрунтова основа, що має властивість повзучості - позацентрово навантажений фундамент із кільцевою формою підошви".
Предмет дослідження – зміна у часі напружено – деформованого стану системи "водонасичена ґрунтова основа, що має властивість повзучості - позацентрово навантажений фундамент із кільцевою формою підошви" та, як наслідок, кренів фундаменту із кільцевою формою підошви.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Прогноз кренів фундаментів з кільцевою формою підошви, які зведені на глинистих водонасичених ґрунтах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок