Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ПРАВОБЕРЕЖНІЙ УКРАЇНІ (друга половина XIX – початок XX ст.)

РОЗВИТОК ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ПРАВОБЕРЕЖНІЙ УКРАЇНІ (друга половина XIX – початок XX ст.)

Назва:
РОЗВИТОК ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ПРАВОБЕРЕЖНІЙ УКРАЇНІ (друга половина XIX – початок XX ст.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,57 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЧЕРКАСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТЧЕРКАСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Москалюк Микола Миколайович
УДК 94 (477) ,,18/19”
РОЗВИТОК ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
НА ПРАВОБЕРЕЖНІЙ УКРАЇНІ
(друга половина XIX – початок XX ст.)
07. 00. 01 – історія України
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
ЧЕРКАСИ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі українознавства і філософії Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки УкраїниРобота виконана на кафедрі українознавства і філософії Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат історичних наук, доцент
КРИСЬКОВ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ,КРИСЬКОВ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ,
доцент кафедри українознавства та філософії,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, член-кореспондент
НАН України, завідувач відділу історії України ХІХ – початку ХХ ст.
Інституту історії НАН України
РЕЄНТ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ,
заступник директора Інституту історії НАН України
кандидат історичних наук, доцент
МЕЛЬНИЧЕНКО ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ,
доцент кафедри історії України,
Черкаський національний університет імені Богадана Хмельницького
Провідна установа: Донецький національний університет, кафедра історії України
Захист відбудеться “ 15 ” квітня о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 73.053.01 у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького за адресою: 18031, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 81, кім. 211.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22).
Автореферат розісланий “ 14 ” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат історичних наук, доцент Корновенко С.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах трансформації економічної структури народного господарства України, у тому числі й харчової промисловості, важливим є звернення до історичного досвіду цієї галузі на Правобережній Україні в другій половині XIX – на початку XX ст. Це зумовлено цілою низкою факторів. По-перше, при визначенні шляхів соціально-економічного розвитку певного значення набуває врахування історико-економічної спадщини з її досягненнями, перевагами та недоліками, вона має велику цінність, є школою, уроки якої важливі і для сьогодення. По-друге, сучасному етапу економічних перетворень в Україні значною мірою притаманні явища, події, які мали місце в другій половині XIX – на початку XX ст. По-третє, виникає потреба розкрити сутність і напрями розвитку харчової промисловості Правобережної України зазначеного періоду. По-четверте, доцільно проаналізувати альтернативні підходи у визначенні перспектив, напрямів, форм і методів розвитку харчової промисловості України в сучасних умовах. Знання цих підходів дозволить із багатьох моделей ринкової економіки вибрати ту, яка найбільше відповідає сьогоднішнім умовам.Актуальність теми. У сучасних умовах трансформації економічної структури народного господарства України, у тому числі й харчової промисловості, важливим є звернення до історичного досвіду цієї галузі на Правобережній Україні в другій половині XIX – на початку XX ст. Це зумовлено цілою низкою факторів. По-перше, при визначенні шляхів соціально-економічного розвитку певного значення набуває врахування історико-економічної спадщини з її досягненнями, перевагами та недоліками, вона має велику цінність, є школою, уроки якої важливі і для сьогодення. По-друге, сучасному етапу економічних перетворень в Україні значною мірою притаманні явища, події, які мали місце в другій половині XIX – на початку XX ст. По-третє, виникає потреба розкрити сутність і напрями розвитку харчової промисловості Правобережної України зазначеного періоду.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ПРАВОБЕРЕЖНІЙ УКРАЇНІ (друга половина XIX – початок XX ст.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок