Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИНАМІКА ПУСКУ ТА УСТАЛЕНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ ЛАНЦЮГОВОГО ПРИВОДА, ОСНАЩЕНОГО ПОЛІМЕРНИМИ ДЕТАЛЯМИ

ДИНАМІКА ПУСКУ ТА УСТАЛЕНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ ЛАНЦЮГОВОГО ПРИВОДА, ОСНАЩЕНОГО ПОЛІМЕРНИМИ ДЕТАЛЯМИ

Назва:
ДИНАМІКА ПУСКУ ТА УСТАЛЕНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ ЛАНЦЮГОВОГО ПРИВОДА, ОСНАЩЕНОГО ПОЛІМЕРНИМИ ДЕТАЛЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,59 KB
Завантажень:
313
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Максименко Валерій Анатолійович
УДК 621.855.001.24:678.7
ДИНАМІКА ПУСКУ ТА УСТАЛЕНОГО РЕЖИМУ
РОБОТИ ЛАНЦЮГОВОГО ПРИВОДА,
ОСНАЩЕНОГО ПОЛІМЕРНИМИ ДЕТАЛЯМИ
Спеціальність 05.02.02. - Машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Чернігівському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Чернігів.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Пилипенко Олег Іванович,
Чернігівський державний технологічний університет, завідувач кафедри основ конструювання машин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сердюк Леонід Іванович
Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка, завідувач кафедри теоретичної механіки
кандидат технічних наук, доцент
Гайдамака Анатолій Володимирович
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, доцент кафедри деталей машин та прикладної механіки
Провідна установа: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “05” березня 2003 року о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.10 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе,21.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий ”03“ лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бортовой В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. При проектуванні машини, що містить ланцюгову передачу, найважливішою задачею є забезпечення її експлуатаційної надійності. Під цим мається на увазі властивість ланцюгової передачі зберігати свою працездатність протягом заданого періоду часу за певних умов експлуатації. Питання, пов'язані з забезпеченням експлуатаційної надійності ланцюгової передачі, можуть бути вирішені лише на основі дослідження динамічних процесів, що відбуваються в ній на робочих режимах.
Поряд з цим, успішне вирішення сформульованої вище задачі багато в чому визначається застосуванням нових конструкційних матеріалів, зокрема, полімерних композитів для виготовлення деталей ланцюгової передачі.
Оскільки приводні металеві ланцюги працюють, за рідкісним винятком, при натягу, що складає 10...20% від розривного зусилля, то напрошується висновок про доцільність застосування ланцюгів з полімерних композитів, звичайно ж не порівняних по розривному зусиллю з металевими ланцюгами, але цілком здатних передавати малі потужності, наприклад, у таких машинах, як харчопереробні, поліграфічні і текстильні. У забезпеченні повноцінної заміни металевих деталей ланцюгових передач на полімерні без зниження їхньої працездатності визначальне значення належить динамічному розрахунку коливань системи з ланцюговою передачею, оскільки зміна пружних, інерційних і демпфуючих параметрів у результаті застосування полімерних деталей приводить до неузгодженості коливальної системи ланцюгової передачі і зсуву резонансних частот обертання.
Таким чином, незважаючи на накопичений досвід у теорії і практиці дослідження динамічних характеристик ланцюгових передач, відкритим залишається ряд питань в області дослідження ланцюгових передач з полімерних композитів і коректної схематизації даних передач, що пов'язано з задачею одержання експериментальних даних для співставлення з теоретичними розрахунками і створення на цій основі простого в застосуванні алгоритму одержання достовірних характеристик для розрахунку і прогнозування поведінки передачі при заданих режимах експлуатації. Вирішення цієї задачі є актуальною проблемою для машинобудування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась за координованими Міністерством освіти і науки України на 1996-1999 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ДИНАМІКА ПУСКУ ТА УСТАЛЕНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ ЛАНЦЮГОВОГО ПРИВОДА, ОСНАЩЕНОГО ПОЛІМЕРНИМИ ДЕТАЛЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок