Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> маркетингове управління реалізацією стратегічного набору підприємства

маркетингове управління реалізацією стратегічного набору підприємства

Назва:
маркетингове управління реалізацією стратегічного набору підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,45 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство освіти і науки України
Донецький національний університет економіки і торгівлі
імені Михайла Туган - Барановського
Фоломкіна Інна Сергіївна
УДК 005.21:339.138
маркетингове управління реалізацією стратегічного
набору підприємства
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор, академік АЕН України Балабанова Людмила Веніамінівна,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського,
завідувач кафедри маркетингового менеджменту.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Ілляшенко Сергій Миколайович,
Сумський державний університет,
завідувач кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Воробйов Валерій Миколайович,
Донецький національний університет,
доцент кафедри маркетингу.
Захист відбудеться „23” жовтня 2007 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.11.055.01 у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою:
83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий „22” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У сучасних умовах становлення ринкових відносин в Україні особливої актуальності для підприємств, що прагнуть довгострокового успіху у складному динамічному маркетинговому середовищі, набуває питання ефективного стратегічного управління і використання сучасних інструментів стратегічного розвитку. Менеджери нової формації, усвідомлюючи значущість стратегічної поведінки, все більшої уваги приділяють використанню маркетингу в якості базової концепції управління, що забезпечить професійне і ефективне управління розробкою і реалізацією стратегічного набору підприємства, і таким чином, найбільш повне пристосування до змін і вимог стратегічного маркетингового середовища підприємства.
У сучасній економічній літературі значна увага приділяється концепції стратегічного управління підприємствами. Питання розробки і реалізації стратегій розглядалися в роботах провідних іноземних та вітчизняних вчених зі стратегічного управління, стратегічного маркетингу, менеджменту: Ансоффа І., Балабанової Л.В., Боумена К., Віханського О.С., Володькіної М.В., Воробйова В.М., Єфремова В.С., Забєліна П.В. і Моісеєвої Н.К., Ілляшенко С.М., Маркіної І.А., Маркової В.Д. і Кузнєцової С.А., Каплана Р. і Нортона Д., Мізюка Б.М., Мінцберга Г., Нємцова В.Д. і Довгань Л.Є., Садєкова А.А., Соловйова В.С., Томпсона А.А. і Стрикленда А.Дж., Фатхутдинова Р.А., Шершньової З.Є і Оборської С.В., Шубіна О.О. та ін.
Однак більшість аспектів часто розглядаються як самостійні напрямки у створенні механізму реалізації стратегій підприємства без використання комплексного підходу. Крім того, практично зовсім не приділяється уваги використанню маркетингового підходу до управління реалізацією стратегічного набору підприємства.
Таким чином, об’єктивна необхідність подальшого розвитку теоретичних і методико-прикладних основ управління реалізацією стратегій підприємств й систематизації знань в області маркетингового управління реалізацією стратегічного набору підприємства за допомогою ситуаційного, системного, функціонального, програмно-цільового, комплексного підходів обумовили актуальність теми дисертаційної роботи, її мету і завдання дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до комплексного плану науково-дослідних робіт Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського: держбюджетна тема № Д2003-14 „Розробка науково-методичного забезпечення підготовки магістрів за спеціальністю 8.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: маркетингове управління реалізацією стратегічного набору підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок