Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ НАУКОВИХ АНГЛОМОВНИХ ТЕКСТІВ СТУДЕНТІВ-МАГІСТРІВ АГРАРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ НАУКОВИХ АНГЛОМОВНИХ ТЕКСТІВ СТУДЕНТІВ-МАГІСТРІВ АГРАРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Назва:
НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ НАУКОВИХ АНГЛОМОВНИХ ТЕКСТІВ СТУДЕНТІВ-МАГІСТРІВ АГРАРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,73 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАЛЮГА Олександр Сергійович
УДК 371.315:378.22
НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ НАУКОВИХ АНГЛОМОВНИХ ТЕКСТІВ СТУДЕНТІВ-МАГІСТРІВ АГРАРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання: германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методики навчання іноземних мов та прикладної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник кандидат філологічних наук, професор
БЕХ Петро Олексійович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри методики навчання іноземних мов та прикладної лінгвістики Інституту філології
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ПАХОМОВА Тетяна Олександрівна,
Запорізький національний університет,
завідувач кафедри методики викладання філологічних
дисциплін і міжкультурної комунікації
кандидат педагогічних наук, доцент
ОГОРОДНИК Наталія Євгеніївна,
Херсонський юридичний інститут
Харківського національного університету
внутрішніх справ,
доцент кафедри іноземних мов
Захист відбудеться “18” жовтня 2007 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий “14“ вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бігич О.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасні умови розширення зв’язків України із зарубіжними партнерами зумовлюють соціальне замовлення на підготовку висококваліфікованих фахівців у різних галузях сільського господарства, які були б здатними залучатися до співпраці зі своїми партнерами за кордоном. Водночас відбувається стрімкий розвиток освіти. Так, вищі навчальні заклади (ВНЗ) III та IV рівнів акредитації державного й приватного секторів почали здійснювати підготовку фахівців вищого рівня кваліфікації – магістрів. В Україні близько 20 ВНЗ готують магістрів із понад 25-ти аграрних спеціальностей (агрономія, захист рослин, ветеринарна медицина тощо).
Вимоги, висунуті до магістра як до фахівця, значно вищі за вимоги, пред’явлені до спеціаліста, оскільки, відповідно до закону України про вищу освіту (2004), магістр – це освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра або спеціаліста має здобути повну вищу освіту, спеціальні знання та вміння, достатні для виконання професійних завдань та обов’язків (робіт) інноваційного характеру певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності. Інноваційний характер професійної діяльності магістра свідчить про те, що такий фахівець повинен мати належну кваліфікацію з фаху і володіти іноземною мовою (ІМ) на максимально високому рівні, який є міжнародно прийнятним для певної спеціальності. Водночас слід урахувати той факт, що при вступі до магістратури студент уже завершив основний курс навчання ІМ (для бакалавра та спеціаліста). Отже, початковий рівень навчання ІМ у магістратурі повинен відповідати вимогам до рівня В2 (Незалежний користувач) за Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (2003), оскільки, відповідно до програми з англійської мови для професійного спілкування (2005), він є вихідним рівнем основного курсу навчання ІМ.
Згідно з освітньо-кваліфікаційною характеристикою магістра (2004) провідним із завдань його діяльності є проведення наукових досліджень. Крім того, науково-дослідна діяльність на рівні магістратури завершується написанням магістерських робіт, більшість з яких надалі розвиваються у дисертаційні дослідження. У своїх дослідженнях магістрам необхідно використовувати наукову інформацію, що репрезентує сферу їхньої професійної діяльності, з інших джерел, у тому числі, й іншомовних.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ НАУКОВИХ АНГЛОМОВНИХ ТЕКСТІВ СТУДЕНТІВ-МАГІСТРІВ АГРАРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок