Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ефективності систем управління телекомунікаційними мережами

ПІДВИЩЕННЯ ефективності систем управління телекомунікаційними мережами

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ефективності систем управління телекомунікаційними мережами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,64 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ТКАЧЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
удк 621.396.662.072.078
ПІДВИЩЕННЯ ефективності систем управління телекомунікаційними мережами
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Беркман Любов Наумівна,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, директор навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Савченко Юлій Григорович,
Національний технічний університет України «КПІ», професор кафедри
кандидат технічних наук
Отрох Сергій Іванович,
апарат управління ВАТ «Укртелеком»,
головний фахівець науково-технічного центру
Захист дисертації відбудеться « 19 » червня 2008 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.01 Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7.
Автореферат розісланий « 16 » травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Кунах
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні телекомунікації є надскладною інфраструктурою, яка для ефективного виконання своїх функцій потребує ефективної системи управління (СУ), тому необхідно розвивати загальну теорію оптимальних СУ, розробляти нові принципи побудови пристроїв для оптимального управління, методи побудови систем, що мають здатність до самопристосування, самонавчання та самоорганізації. Ці задачі є особливо важливими і при проектуванні мереж наступного покоління (NGN).
Аналіз науково-технічної літератури показує, що проблемам синтезу різноманітних автоматизованих СУ, розвитку теорії оптимізації та теорії інформації присвятили багато робіт вітчизняні та закордонні вчені: Зюко О.Г., Кловський Д.Д., Шеннон К., Якубайтіс Е.А., Лазарев В.Г., Нейман В.І., Поспєлов Г.С., Зайцев Г.Ф., Стеклов В.К., Красовський А.А., Лапа В.Г., Лернер А.Я., Льюс Р.Д., Нестерук В.Ф. та інші.
Впровадження алгоритмів теорії ігор у телекомунікаціях пов’язано з роботами по теорії потенційної завадостійкості і по теорії статистичних рішень. Безпосередньо ж теорія ігор використовується лише для вивчення окремих ланок телекомунікаційних систем і тільки в теорії інформації вона була використана для узагальнення теорії Шеннона. В усіх випадках не тільки рішення відповідних ігрових задач, але і їхня постановка здійснювалася в нормальній формі. Для телекомунікаційних задач теоретико-інформаційного характеру такий підхід доцільний, оскільки як чисті стратегії тут виступають об’єкти загальної природи: телекомунікаційні системи і класи завад, а результати досліджень мають фундаментальне значення. Однак для конкретизованих телекомунікаційних систем, функціонування яких обумовлюється багатьма ланками і складними процесами, застосування ігрової моделі в нормальній формі не відбиває багатоетапної процедури генерації і прийому сигналів. Саме цим і пояснюється переважне дослідження окремих ланок телекомунікаційних систем методами теорії ігор, а не телекомунікаційних систем в цілому.
Методи теорії ігор уже зайняли визначене місце в телекомунікаціях. Про це свідчить безупинно зростаючий потік робіт з використанням теорії ігор у телекомунікаційних задачах, у яких уже зараз отримані важливі в практичному відношенні результати, які допоможуть оцінити якісні показники СУ NGN.
Одним з ефективних способів підвищення використання каналів та з’єднувальних ліній на телекомунікаційних мережах в умовах, що змінюються, є динамічний розподіл потоків інформації, що забезпечує адаптацію плану розподілу шляхів передачі інформації: порядок їхнього вибору при встановленні зв’язку між кореспондуючими вузлами комутації (ВК), до умов, що змінюються на мережі (локальним перевантаженням на окремих напрямках або ділянках мережі, ушкодженням каналів або їх пучків, виходу з ладу окремих ВК і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ефективності систем управління телекомунікаційними мережами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок