Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ЗОЛОТО В ОСАДОВИХ КОМПЛЕКСАХ УКРАЇНИ

ЗОЛОТО В ОСАДОВИХ КОМПЛЕКСАХ УКРАЇНИ / сторінка 3

Назва:
ЗОЛОТО В ОСАДОВИХ КОМПЛЕКСАХ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
71,71 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 

Обєкт дослідження: Осадові товщі України, самородне золото, процеси золотого рудогенезу.
Предмет дослідження: золотовмісні літофаціальні та фаціальні комплекси, їх літолого-геохімічний склад і будова; типоморфізм золота, процеси мобілізації, міграції, трансформації та концентрації золота.
Методи дослідження. Автор використовував загально визнані методи літологічних досліджень та види аналізу. Типоморфні особливості золота вивчались за допомогою мікрозондового та електронно-мікроскопічного видів аналізу.
Наукова новизна отриманих результатів має такі фундаментальні та прикладні аспекти:
1.
Виявлено зв’язок золотоносності з різновіковими, різногенетичними літофаціальними і фаціальними комплексами, особливостями їх будови, літологічного складу; визначено їх структурно-тектонічний, стратиграфічний розподіл; встановлено епохи формування золотовмісних утворень для континентальних, морських і перехідних обстановок осадконагромадження та найбільш перспективні формаційні комплекси.
2.
Виявлено особливий вид алювіальних розсипів золота, сформований в умовах порушення процесу розділення кластогенного матеріалу по гідравлічній крупності, а також фактори, що обумовили цей процес і мобільність золота.
3.
Висвітлено особливості гранулометрії, морфології, мікроморфології поверхні і хімічного складу золота з різновікових осадових комплексів України; виявлено нові та незвичайні за цими показниками виділення золота; напрацьовано гранулометричну та морфогенетичну класифікацію золота з осадових комплексів України; з’ясовані чинники перетворення золота, зокрема його морфології, внутрішньої будови та хімічного складу; розкрито широкі можливості використання типоморфізму золота для генетичних реконструкцій та вирішення фундаментальних і прикладних проблем геології розсипів, зокрема для характеристики рудоутворювальних процесів, встановлення рудно-формаційної належності мінералу, його корінних джерел, дальності та умов транспортування, періодів спокою, повторної міграції золота тощо.
4.
Виділено генетичні типи золотоносності осадових комплексів України, а також синседиментаційний і аседиментаційний типи золотого рудогенезу; обгрунтовано провідну роль літологічного фактору, органічної речовини, положення та стабільності рівня дзеркала ґрунтових вод, ендогенного “дихання” планети в мобілізації, міграції і концентрації золота, на підставі чого розширено уявлення про масштаби золотого рудогенезу в осадових комплексах та дано оцінку процесу формування їх золотоносності.
Наукові результати та основні положення, що викладені в дисертаційній роботі мають як фундаментальне так і практичне значення.
Теоретичне значення отриманих результатів визначається використанням результатів дослідження для вирішення фундаментальних вузлових проблем геології розсипів золота (зокрема масштабів міграції і концентрації золота); фундаментальних питань синседиментаційного і аседиментаційного рудогенезу в осадових комплексах; фундаментальних розробок в галузі типоморфізму золота.
Практичне значення отриманих результатів визначається використанням результатів для оцінки перспектив золотоносності осадових комплексів України; прогнозу корінних джерел золота та реконструкцій палеогеографічних обстановок; прикладної мінералогії золота та його геохімії в екзогенних процесах; методології та методики опробування осадових формаційних одиниць та прогнозу в них рудопроявів металу. Сучасні методи досліджень золота (електронна мікроскопія, мікрозондовий аналіз) дозволили обґрунтувати та застосувати на практиці морфологічний критерій для встановлення ймовірних умов утворення мінералу та корінних його джерел, прогнозної оцінки територій. Нові результати, методологічні підходи та пошукові критерії дадуть змогу підвищити ефективність прогнозних оцінок та розшукових робіт, створити раціональні технологічні схеми збагачення й переробки мінеральної сировини
Особистий внесок здобувача. Польові роботи проводились автором як особисто так і в рамках ГМК-200, що проводились ДГП “Геопрогноз”.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
Реферат на тему: ЗОЛОТО В ОСАДОВИХ КОМПЛЕКСАХ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок