Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток адаптивної системи аудиту і ревізії в умовах ринку

Розвиток адаптивної системи аудиту і ревізії в умовах ринку

Назва:
Розвиток адаптивної системи аудиту і ревізії в умовах ринку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,87 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ШИГУН МАРІЯ МИХАЙЛІВНА
УДК: 657.6
Розвиток адаптивної системи аудиту і ревізії
в умовах ринку
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Житомирського державного технологічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Чижевська Людмила Віталіївна,
Житомирський державний технологічний університет
Міністерства освіти і науки України,
заступник завідувача кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сук Леонід Кіндратович,
Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
професор кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук
Дудка Катерина Петрівна,
Інститут аграрної економіки УААН,
заступник завідуючого відділу методології обліку
та аудиту
Провідна установа: Волинський державний університет ім. Лесі Українки
Міністерства освіти і науки України,
кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м. Луцьк
Захист відбудеться “17” вересня 2003 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 в Інституті аграрної економіки УААН (03680, м. Київ, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН (03680, м. Київ, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх, к. 212).
Автореферат розісланий “06” серпня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Н.Л. Жук
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Невід’ємним елементом ефективного функціонування економіки країни є дієва система господарського контролю. Удосконалення контролю – одна зі складових загальної системи заходів розвитку механізму державного управління.
В економічному устрої країни спостерігаються глибокі перетворення, проходять процеси глобалізації та гармонізації бухгалтерського обліку. Явища, що відбуваються, здійснюють значний вплив на систему господарського контролю і вимагають її адаптації до нових умов організації та ведення діяльності суб’єктами господарювання, забезпечення потреб управління ними.
Сьогодення викликає до життя нові методи, способи і прийоми вивчення фактів дійсності. Прикладами таких змін є зародження і формування аудиту в Україні, як одного з методів господарського контролю, широке впровадження комп’ютерних технологій в практичну діяльність контролерів; поява нових користувачів інформації, яка формується в системі контролю, тощо. Підтримання ефективності господарського контролю за таких умов забезпечується його здатністю гнучко пристосовуватися до умов економічного середовища, що постійно змінюються, а також миттєво реагувати на нові потреби користувачів щодо змісту і характеру необхідної інформації.
Одними з найбільш ефективних напрямів адаптації господарського контролю до нових умов є розвиток методології контролю, що виражається у виявленні, розробці і застосуванні найбільш ефективних способів контролю, в тому числі вибіркового, збагачення методології способами, розробленими іншими науками, науковому обґрунтуванні запровадження комп’ютерних технологій до процесу організації і здійснення контролю тощо. Поряд з появою нових елементів методології контролю, усі її складові потребують глибокого переосмислення, оновлення методичного забезпечення і нормативно-правової регламентації тощо.
До розробки питань теорії і методології контролю вагомий внесок зробили вітчизняні вчені: М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, М.В. Кужельний, А.М. Кузьмінський, В.М. Мурашко, М.В. Романів, Є.М. Романів, В.С. Рудницький, Б.Ф. Усач та інші; зарубіжні дослідники: В.Д. Андрєєв, Е.А. Аренс, І.А. Бєлобжецький, М.Г. Бєлов, Ю.О. Данилевський, І.І. Єлісєєва, Л.М. Ізбицький, Є.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Розвиток адаптивної системи аудиту і ревізії в умовах ринку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок