Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ МУЛЬТИМЕДІАЛЬНИХ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ МУЛЬТИМЕДІАЛЬНИХ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ МУЛЬТИМЕДІАЛЬНИХ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,36 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна академія наук України
Міністерство освіти і науки України
Міжнародний науково-навчальний центр ЮНЕСКО
інформаційних технологій та систем
Веренич Олена Володимирівна
УДК 681.3:658.56
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ МУЛЬТИМЕДІАЛЬНИХ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ
спеціальність – 05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Міжнародному науково-навчальному центрі ЮНЕСКО інформаційних технологій та систем НАН та Міністерства науки та освіти України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук Кудрявцева Світлана Павлівна, в.о.завідуючого відділу “Діалогових та навчальних систем” Міжнародного науково-навчального центру ЮНЕСКО інформаційних технологій та систем.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
БУШУЄВ Сергій Дмитрович,
Київський національний університет будівництва та архітектури,
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
ВИШНЕВСЬКИЙ Віталій В’ячеславович,
Інститут проблем математичних машин та систем НАН України.
Провідна установа: | Національний технічний університет України “КПІ”, м.Київ.
Захист відбудеться “15” -------лютого--------------------- 2002 р. о -----14--------- годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.171.01 у Міжнародному науково-навчальному центрі ЮНЕСКО інформаційних технологій та систем за адресою: 03680, м.Київ, проспект академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Кібернетичного центру НАН України за адресою: 03680, м.Київ, проспект академіка Глушкова, 40.
Автореферат розіслано “--10---” --січня----- 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Л.Ревенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Одним із найважливіших показників зміни образу життя у XXI столітті буде розвиток та використання прогресивних інформаційних технологій у всіх сферах соціального життя та діяльності, рівень виробництва та споживання суспільством інформаційних продуктів та послуг. У цих умовах важливою справою є формування нової телекомунікаційної культури українського суспільства та вирішення проблеми якісно нової освіти. На цей час в Україні прийнята Національна програма інформатизації, сьомим розділом якої є інформатизація освіти. Світовий досвід свідчить, що питання формування телекомунікаційної культури суспільства доцільно вирішувати за рахунок активного впровадження засобів дистанційного навчання на базі комп’ютерних телекомунікаційних мереж. Тому необхідно гнучко та динамічно розвивати аспекти навчання роботі в телекомунікаційному середовищі. Дистанційне навчання на основі сучасних інформаційних та комунікаційних технологій є для багатьох країн, і для України також, одним із шляхів підготовки людей для життя та роботи у інформаційному суспільстві XXI століття. Сьогодні відсутня достатня методологічна база проектування дистанційних навчальних курсів із широким використанням мультимедіальних засобів, яка б забезпечувала комплексно аналіз, планування, проектування, розробку, реалізацію та оцінку мультимедіальних дистанційних курсів (ММДК). Розробка такої методології повинна спиратися на математичні методи, які б дозволяли ще на етапі проектування ММДК визначити доцільність використання тих чи інших мультимедіальних засобів, оцінити ефективність розробленого ММДК та динамічно керувати процесом навчання на базі ММДК. Проведені наукові дослідження підтвердили актуальність цих задач.
Отже, сутністю проблеми, що розглядається у роботі, є розробка методології створення ММДК, яка ще на етапі проектування курсів дозволяє дослідити необхідність використання певних мультимедіальних засобів в ММДК для різних предметних областей.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Проведені в дисертаційній роботі дослідження відповідають виконаним у Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем НАН та Міністерства освіти та науки України держбюджетній темі ИП.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ МУЛЬТИМЕДІАЛЬНИХ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок