Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською мовою: СОМАТОТИПОЛОГІЧНІ ТА СЕРОЛОГІЧНІ МАРКЕРИ ХРОНІЧНОГО ПІЄЛОНЕФРИТУ У ДІТЕЙ СТАРШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

СОМАТОТИПОЛОГІЧНІ ТА СЕРОЛОГІЧНІ МАРКЕРИ ХРОНІЧНОГО ПІЄЛОНЕФРИТУ У ДІТЕЙ СТАРШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ / сторінка 13

Назва:
СОМАТОТИПОЛОГІЧНІ ТА СЕРОЛОГІЧНІ МАРКЕРИ ХРОНІЧНОГО ПІЄЛОНЕФРИТУ У ДІТЕЙ СТАРШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,31 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Пілюйко Н.В. Еритроцитарні антигени, як маркери при хронічному пієлонефриті у підлітків // Педіатрія та перинатологія. – 2005. - № 4 – С. 43-46.
4. Пилюйко Н.В. Эритроцитарные антигены, как маркеры пиелонефрита у детей // Материалы 3-го международного конгресса по интегративной антропо-логии. – Белгород, 2000 – С. 61-62.
5. Каблукова О.К., Пілюйко Н.В., Шматко Т.П. Функціональний стан веге-
тативної нервової системи у дітей із захворюваннями нирок // Матеріали між- народної науково-практичної конференції: ,,Духовно-психологічні аспекти ме-дицини майбутнього”. – Хмельницький, 2000. – С. 32-33. (Автором здійснено добір клінічного матеріалу, його аналіз, підготовка публікації до друку).
6. Пилюйко Н.В. Характеристика соматотипов у подростков с хроническим пиелонефритом // Матеріали 5-ої науково-практичної конференції дитячих гаст-роентерологів, нефрологів та педіатрів України ,,Актуальні питання хронічних захворювань печінки та нирок у дітей, асоційованих з бактеріально-вірусними інфекціями”. – Симеїз, 2002. – С. 121-122.
7. Пілюйко Н.В., Каблукова О.К. Характеристика соматотипів і еритроци-тарних антигенів у підлітків при хронічному пієлонефриті // Матеріали Українсь-кої науково-практичної конференції ,,Актуальні проблеми організації медичного забезпечення дітей та підлітків”. – Харків, 2002. – С. 162-164. (Здобувачем прово-дились визначення соматотипів та еритроцитарних антигенів, статистична оброб-ка даних, їх аналіз, підготовка матеріалів до друку).
8. Пілюйко Н.В., Каблукова О.К. Результати імунореабілітації при хроніч-ному пієлонефриті у дітей // Перинатологія та педіатрія. – 2003. - № 3. – С. 110. (Автором проводився добір клінічного матеріалу, його аналіз, підготовка матеріалів до друку).
9. Пілюйко Н. В. Характеристика соматотипів і еритроцитарних антигенів у дітей, що хворіють пієлонефритами // Вісник Вінницького національного ме-дичного університету / Матеріали Української науково-практичної конференції ,,Актуальні питання дитячої нефрології”. – 2004. - № 8(2). – С. 341-342.
10. Пілюйко Н.В., Каблукова О.К. До питання вивчення соматотипів і еритроцитарних антигенів у дітей, що хворіють пієлонефритами // Матеріали Всеукраїнського симпозіуму педіатрів ,, Вплив екопатологічних чинників на стан здоров’я дітей”. – Тернопіль, 2004. – С. 79-81. (Здобувачем проводились визна-чення соматотипів та еритроцитарних антигенів, статистична обробка даних, їх аналіз, підготовка матеріалів до друку).
11. Пілюйко Н.В., Каблукова О.К. Вивчення соматотипів і еритроцитарних антигенів у дітей, які хворіють на пієлонефрити // Матеріали 11-го з’їзду педіатрів України ,,Актуальні проблеми педіатрії на сучасному етапі”. – Київ, 2004. – С. 162-163. (Здобувачем проводились визначення соматотипів та еритроцитарних антигенів, статистична обробка даних, їх аналіз, підготовка матеріалів до друку).
 
АНОТАЦІЯ
Пілюйко Н.В. Соматотипологічні та серологічні маркери хронічного пієлонефриту у дітей старшого шкільного віку. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.10 – педіатрія. – Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, Харків, 2006.
Дисертація присвячена вивченню соматотипологічних ознак та серологіч-них маркерів (антигенів крові систем АВ0, Rh-фактор, MN, Р та гаптоглобіну) у дітей старшого шкільного віку, хворих на хронічний пієлонефрит і здорових ді-тей контрольної групи. В роботі використані загальноклінічні, генеалогічні, антропологічні та серологічні методи дослідження.
Автором вивчені особливості соматотипологічних показників і еритроцитарних антигенів та їх комбінацій у дітей 12-15 років, хворих хронічним пієлонефритом і контрольної групи. Вперше встановлено характеристику соматотипу і спектр еритроцитарних антигенів серед здорових підлітків Хмельницької області. На основі проведення антропометрії та досліджень антигенного спектру крові встановлений взаємозв’язок між виникненням хронічного пієлонефриту і генофенотипом дитини, що дозволяє більш диференційовано підходити до діагностики і профілактики пієлонефриту у дітей.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: СОМАТОТИПОЛОГІЧНІ ТА СЕРОЛОГІЧНІ МАРКЕРИ ХРОНІЧНОГО ПІЄЛОНЕФРИТУ У ДІТЕЙ СТАРШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок