Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛОГIДРАВЛIЧНI ОСНОВИ НЕСТАБIЛЬНОСТI РОБОТИ СПП ТУРБОУСТАНОВОК АЕС І ЗАСОБИ ЇЇ УСУНЕННЯ

ТЕПЛОГIДРАВЛIЧНI ОСНОВИ НЕСТАБIЛЬНОСТI РОБОТИ СПП ТУРБОУСТАНОВОК АЕС І ЗАСОБИ ЇЇ УСУНЕННЯ

Назва:
ТЕПЛОГIДРАВЛIЧНI ОСНОВИ НЕСТАБIЛЬНОСТI РОБОТИ СПП ТУРБОУСТАНОВОК АЕС І ЗАСОБИ ЇЇ УСУНЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,18 KB
Завантажень:
314
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 621.311.25:621.039.52
ТЕПЛОГIДРАВЛIЧНI ОСНОВИ НЕСТАБIЛЬНОСТI РОБОТИ
СПП ТУРБОУСТАНОВОК АЕС І ЗАСОБИ ЇЇ УСУНЕННЯ
Спеціальність 05.14.14 - Теплові і ядерні енергоустановки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському державному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Кіров Володимир Степанович,
Одеський державний політехнічний університет, доцент кафедри АЕС.
Офіційні опоненти: доктор технiчних наук, професор
Сухов Андрій Костянтинович,
Севастопольський інститут ядерної енергетики і промисловості, професор кафедри експлуатації ядерних енергетичних установок
кандидат технічних наук, доцент
Буз Василій Миколайович,
Одеська державна академія холоду, доцент кафедри систем терморегулювання
Провідна установа Інститут технічної теплофізики НАН
України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться 12.03.2001 р. о 14 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.04 в Одеському державному політехнічному університеті за адресою: 65044, м.Одеса, пр.Шевченка, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Одеського
державного політехнічного університету.
Автореферат розіслано 08.03.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _________________ Тодорцев Ю.К.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток атомної енергетики сьогодні і в найближчій перспективі визначається розвўязанням комплексу науково-технічних проблем, які забезпечують надійність, безпеку, довговічність і економічність як діючих АЕС, так і тих, що знаходяться у стадії проектування. Високі техніко-економічні показники забезпечуються ступенем досконалості і надійності основного технологічного і допоміжного обладнання та систем АЕС.
У даній дисертаційній роботі розглядаються питання стабільності роботи системи проміжної сепарації і проміжного перегріву (СПП). Досвід експлуатації систем СПП показує, що на деяких режимах роботи в ній виникають пульсації конденсату і це призводить до руйнування трубок касет пароперегрівача та інших елементів системи. Часті відмови в роботі системи СПП знижують коефіцієнт використання потужності всього блока.
Виходячи з цього, проблема стабілізації режимів системи проміжної сепарації і проміжного перегріву пари турбоустановок АЕС є надзвичайно актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до Національної програми “Критичні технології”, ствердженої постановою Кабінету Міністрів України № 310 від 16.05.1994 р. та держбюджетної науково-дослідної роботи № 88-42 “Розробка типової методики оптимізації періодичного контролю систем безпеки АЕС із ВВЕР” (№ державної реєстрації 0197U017627), а також відповідно до госпдоговірної роботи з Рівненською АЕС №69/839-35 “Обгрунтування ремонтних заходів у системі СПП з метою підвищення надійності її роботи”.
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є розробка методики розрахунків показників стабільності системи СПП і вироблення на цій основі рекомендацій щодо оптимальніших режимних і конструктивних параметрів, що забезпечують стабільну і надійну її роботу.
Для досягнення цієї мети в роботі поставлені і вирішені такі завдання:
– розкрити механізми, що приводять до виникнення автоколивань у системі СПП;
– розробити математичні моделі, алгоритми і програми стаціонарних та динамічних робочих процесів у одиночній конденсуючій трубці касети пароперегрівача, окремому корпусі СПП, багатоканальній системі СПП із врахуванням процесів, які відбуваються в конденсатозбірнику (КЗ), роботи регулятора рівня конденсату в КЗ, теплогідравлічних процесів у трубопроводах обв'язки;
– шляхом розрахунків дослідити характер перехідних процесів у системі СПП.
– встановити режимні фактори, запропонувати конструктивні зміни елементів, які сприяють зростанню стабільності роботи системи СПП.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ТЕПЛОГIДРАВЛIЧНI ОСНОВИ НЕСТАБIЛЬНОСТI РОБОТИ СПП ТУРБОУСТАНОВОК АЕС І ЗАСОБИ ЇЇ УСУНЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок