Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СКОРОБОГАТОВА НАТАЛЯ ЄВГЕНІВНА
УДК 658.152
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Запорізької державної інженерної академії Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Плаксієнко Валерій Якович,
Дніпропетровський державний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України
завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Ковальчук Костянтин Федорович,
Національна металургійна академія України
Міністерства освіти і науки України
(м. Дніпропетровськ),
декан факультету економіки і менеджменту,
завідувач кафедри фінансів
кандидат економічних наук, доцент
Максимов Сергій Володимирович,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри економіки, організації та управління підприємствами
Захист відбудеться „06” червня 2008 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.01 при Національному гірничому університеті за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою 49005, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий „05” травня 2008 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Дереза


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективність роботи підприємств багато в чому залежить від ефективного вкладання коштів як в короткострокові, так і в довгострокові інвестиції. Останні здійснюються на тривалий період, що перевищує один рік, піддані суттєвому впливу ризику та невизначеності. Протягом останніх років інвестиції в промислові підприємства України більшою частиною спрямовані на підтримку їх основних фондів та часткову модернізацію виробництва. Питання удосконалення системи оцінки інвестиційних проектів промислового підприємства, яка враховує особливості сучасної української економіки, є актуальним та витребуваним практикою господарювання промислових підприємств в Україні.
Теорії та практиці управління інвестиційними проектами присвячено багато зарубіжних фундаментальних досліджень: Александер Г., Бейлі Дж., Бернс В., Боді З., Брігхем Ю., Ван Хорн Дж., Гітман Л.Дж., Джонк М.Д., Марковіц Г., Мілер М., Моділ’яні Ф., Самуельсон П., Тобін Д., Хавранек П.М., Хелферт Е., Шарп У. В Україні дану проблему досліджували такі вчені: Амоша О.І., Бланк І.А., Борщ Л.М., Вітлинський В.В., Галушко О.С., Ковальчук К.Ф., Максимов С.В., Савчук В.П., Плаксієнко В.Я., Чумаченко М.Г. та інші дослідники.
Аналіз теоретичної та нормативної бази свідчить, що незважаючи на суттєвий вклад, який внесли вітчизняні та зарубіжні вчені у вирішення проблеми визначення ефективності інвестицій, існуюча система оцінки інвестиційних проектів не дозволяє зробити комплексну оцінку інвестиційного проекту, що реалізується на діючому промисловому підприємстві. Так, поза увагою залишились питання визначення обґрунтованої суми витрат на розробку і впровадження проекту, моніторингу інвестиційних витрат, механізму визначення доходної частини проекту, що реалізується на діючому промисловому підприємстві, а також оцінка та вибір інвестиційного проекту з врахуванням його фінансових, економічних, технічних та соціальних характеристик.
У зв’язку з цим існує потреба у розробці методичних положень щодо наукового обґрунтування управлінських рішень з вибору до реалізації інвестиційного проекту на промисловому підприємстві. Вибір предмету дисертаційного дослідження обумовлений необхідністю забезпечення сталого розвитку підприємств на основі ефективного використання їх ресурсів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок