Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДАТКОВОГО СЕРЕДОВИЩА ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ

ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДАТКОВОГО СЕРЕДОВИЩА ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДАТКОВОГО СЕРЕДОВИЩА ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
БУРЛУЦЬКИЙ БОГДАН ВАЛЕНТИНОВИЧ
УДК 658.1:336.2.003.13
ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДАТКОВОГО СЕРЕДОВИЩА
ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і
управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Антоненко Валентина Миколаївна,
Донецький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри фінансів та банківської справи.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Дмитриченко Лілія Іванівна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економічної теорії (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Папаїка Олександр Олексійович, Донецький державний університет економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, завідуючий кафедрою банківської справи (м. Донецьк);
Провідна установа – Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра організації виробництва та управління персоналом (м. Харків).
Захист відбудеться 23 грудня 2004 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 19 листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для функціонування будь-яких суб'єктів господарювання важливе значення має зовнішнє середовище, у складі якого вагомим і впливовим на діяльність цих суб'єктів є податкове середовище. Недосконалість податкового середовища господарювання підприємств України є однією з основних причин втрат, які виражаються в недоотриманих податкових платежах через наявність тіньової економіки, через зростаючий податковий борг і неефективні податкові пільги, а також через податкові перешкоди в процесі діяльності існуючих підприємств і при виникненні нових. У цих умовах необхідне уточнення сутності податкового середовища господарювання підприємств. Оцінка факторів, які знижують ефективність податкового середовища господарювання підприємств, дозволяє визначити його результативність у цілому й у залежності від кожного з них та є основою для розробки рекомендацій щодо його удосконалення.
Незважаючи на те, що розробкою напрямів підвищення ефективності функціонування податкових систем займалося багато економістів, сьогодні виникла потреба уточнити підхід до оцінки ефективності податкового середовища господарювання підприємств, і завдання виявлення напрямів, які б сприяли формуванню ефективного податкового середовища, а насамкінець створенню та розвитку податкових стимулів для вітчизняних підприємств.
Необхідність теоретичного обґрунтування й розробки практичних рекомендацій щодо формування ефективного податкового середовища господарювання українських підприємств зумовила вибір теми дослідження та її актуальність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконувалася відповідно до плану науково-дослідних робіт Донецького національного технічного університету. В межах держбюджетної теми "Підвищення ефективності роботи підприємств в умовах ринку" (номер державної реєстрації 0103V006021) здобувачем розглянуто можливості податкового стимулювання малого бізнесу, запропоновано алгоритм визначення доцільності переходу на спрощену систему оподаткування, розроблено й обґрунтовано модель регресивного оподаткування прибутку підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОДАТКОВОГО СЕРЕДОВИЩА ГОСПОДАРЮВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок