Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ НЕСУЧИХ І ТЯГОВИХ КАНАТНИХ СИСТЕМ

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ НЕСУЧИХ І ТЯГОВИХ КАНАТНИХ СИСТЕМ

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ НЕСУЧИХ І ТЯГОВИХ КАНАТНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,47 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний університет “Львівська політехніка”
Мартинців Михайло Павлович
УДК 621.86.065
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ
НЕСУЧИХ І ТЯГОВИХ КАНАТНИХ СИСТЕМ
05.02.02 - машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Львів – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному лісотехнічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Лютий Євген Михайлович,
Український державний лісотехнічний університет,
завідувач кафедри “Прикладна механіка”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Малащенко Володимир Олександрович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри “Деталі машин”;
доктор технічних наук, професор
Гончаренко Неоніла Констянтинівна,
Севастопольський державний технічний університет,
професор кафедри “Технічна механіка і
машинознавство”;
доктор технічних наук, професор
Берник Павло Степанович,
Вінницький державний аграрний університет,
завідувач кафедри “Автоматизація та комплексна
механізація технологічних процесів”.
Провідна установа - Одеський державний політехнічний університет,
кафедра “Динаміка, міцність машин і опір матеріалів”
Міністерства освіти і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться 3 жовтня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12, ауд. 226.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (м. Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий 31 серпня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Форнальчик Є.Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Канатні системи порівняно з іншими машинами та механізмами, відрізняються низькою метало- та енергомісткістю, що значно підвищує економічність та ефективність під час їх експлуатації. Несучі і тягові канатні системи широко використовуються в різних галузях промисловості. Від способу запасування канатної оснастки та її довговічності в значній мірі залежить ефективність роботи багатьох машин та механізмів. Практика показала, що в процесі експлуатації особливо швидко зношується канатна оснастка, тому для підвищення її довговічності та ефективності роботи машин і механізмів в цілому необхідно виконати комплексні дослідження з метою обгрунтованого вибору їх основних конструктивних та експлуатаційних параметрів. Особливо актуальною і до цього часу невирішеною залишається проблема розробки канатних систем для механізації робіт у гірських лісах.
Гірські ліси є джерелом цінної сировини для багатьох галузей промисловості і основним чинником збереження екосистеми, яка встановилася протягом століть. Слід зазначити, що гірські ліси, порівняно з рівнинними, відрізняються високою екологічною чутливістю, тому їх збереженню і відновленню необхідно приділяти особливу увагу.
Існуючі протиріччя між необхідністю збереження екосистеми і потребою промисловості в деревині при освоєнні гірських лісів вирішують, використовуючи підвісні канатні установки. Для Карпат, які розміщені в центрі Європи, в густонаселених промислових районах, інтенсивне впровадження канатних установок має особливе, не тільки економічне, а і соціальне значення.
Економічні та екологічні умови, що склалися в житті нашої країни ще більше підвищують актуальність проблеми створення системи нових прогресивних канатних установок для механізації робіт у гірських лісах.
З цією метою необхідно обгрунтувати для установок відповідні розрахункові схеми, скласти математичні моделі, визначити їх основні параметри. Таким чином, розробка системи нових канатних установок є актуальною науково-технічною проблемою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. ?????-??????? ?????? ???????? ? ???????????? ?????????? ?????????????? ???????????? ?????????? ?? ????????????? ???????? ????? ? ??????? 01 - “??????? ????????????? ?????????? ??????????”, ????????????? ???????? ????????? ???? ??????? ??? 16.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБКИ НЕСУЧИХ І ТЯГОВИХ КАНАТНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок