Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Об’єктивізація етіотропного лікування активних форм сифілісу антибіотиками пеніцилінового ряду і визначення найбільш раціональних схем терапії

Об’єктивізація етіотропного лікування активних форм сифілісу антибіотиками пеніцилінового ряду і визначення найбільш раціональних схем терапії

Назва:
Об’єктивізація етіотропного лікування активних форм сифілісу антибіотиками пеніцилінового ряду і визначення найбільш раціональних схем терапії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,87 KB
Завантажень:
90
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство охорони здоров’я України
Національний медичний університет ім.. О.О.Богомольця
Бей Людмила Іванівна
УДК: 616.97-002.621/622-092:612.015.14:612.015.39:546.72]-085.33
Об’єктивізація етіотропного лікування активних форм
сифілісу антибіотиками пеніцилінового ряду і визначення
найбільш раціональних схем терапії
14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у харківській медичній академії післядипломної освіти та Харківському обласному клінічному шкірно венерологічному диспансері.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК: - кандидат медичних наук, професор
Рижко Павло Петрович,
Харківська медична академія післядипломної освіти, професор кафедри соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоров’я, головний лікар Харківського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ: - доктор медичних наук, професор
Глухенький Борис Тихонович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім..П.Л.Шупіка, професор кафедри шкірних та венеричних хвороб.
- доктор медичних наук, професор
Кравченко Володимир Григорович,
Українська медична стоматологічна академія, професор кафедри шкірних та венеричних хвороб.
ПРОВІДНА УСТАНОВА: Інститут дерматології та венерології АМН України.
Захист відбудеться 29 листопада 2001р. о 13 годині на засіданні Спеціалізованої Вченої ради Д 26.003.02 Національного медичного університету ім..О.О.Богомольця за адресою: м. Київ, вул..Шовковична, 39/1, Центральна міська клінічна лікарня, корпус 2.
Автореферат розісланий 8 жовтня 2001р.
Вчений секретар спеціалізованої Свирид.С.Г.
вченої ради, д.м.н., доцент


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблеми сифілісу та інших хвороб, що передаються статевим шляхом, є вельми актуальною не тільки в Україні та інших країнах СНД, а і у всьому світі. Захворюваність на сифіліс є досить висока, і у 1999 році в Україні склала 113,9 на 100 тис. населення. Підйом захворюваності має більшість ознак епідемії, що визначає соціальну та медичну значимість проблеми. Крім того, перебіг сифілісу на теперішній час набув нових клінічних проявів, які обумовлені біологічними та імунологічними особливостями взіємодії макро- та мікроорганізму [Лосева В. А. и соавт., 1995; Соколовский Е.В. и соавт., 1996; Калюжная Л.Д., 1999; Резенкина Л.Д., 1999; Родин Ю.А. и соавт., 1999; Малров Г.И., 2000].
Препарати пеніциліну продовжують залишатись базісними у лікуванні усіх стадій сифілітичної інфекції. При цьому, в останнє десятиріччя широко стали використовуватися похідні бензатин-бензілпеніциліну, особливо в терапії хворих на ранні форми сифілісу. При вивченні ефективності дюрантних препаратів пеніцилінового ряду основна увага приділяється терміну зникнення сифілідів та динаміці негативації стандартних серологічних реакцій. Разом з тим ряд авторів вказують, що на фоні лікування препаратами бензатин-бензілпеніциліну трапляються випадки затримки негативації серологічних реакцій, а також серорезистентності, розвитку нейросифілісу і специфічного ураження органа зору [Шахтмейстер И.Я. и соавт., 1995; Федорова Л.Д. и соавт., 1996; Машкилейсон А.А. и соавт., 1997; Чеботарев В.В. и соавт., 1999].
Сифіліс, як хронічна інфекція, викликає значні метаболічні розлади у організмі хворих і хзіріктеризується тим чи іншим ступенем виразності запального процесу, який виникає у звязку з виробленням її збудником (блідою трепонемою) надмірної кількості антигенів і пригніченням імунітету [Майборода А.А. и соавт., 1995; Иванов В.М., 1998]. Однією з маловивчених ланок сифілітичної інфекції є стан обміну заліза у організмі хворих, а також діагностичне та прогностичне значення змін вмісту металопротеїдів – трансферину та феритину. Дефіцит заліза, одночасно з широким спектром відомих негативних для організму наслідків, сприяє активізації процесів вільнорадикального окислення у тканинах з пошкодженням біологічних мембран [Рыжко П.П.,1973; Белоус А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Об’єктивізація етіотропного лікування активних форм сифілісу антибіотиками пеніцилінового ряду і визначення найбільш раціональних схем терапії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок