Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК НЕЯВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ (НА ПРИКЛАДІ АР КРИМ)

РОЗВИТОК НЕЯВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ (НА ПРИКЛАДІ АР КРИМ)

Назва:
РОЗВИТОК НЕЯВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ (НА ПРИКЛАДІ АР КРИМ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,16 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИРОДООХОРОННОГО
ТА КУРОРТНОГО БУДІВНИЦТВА
МІХУРИНСЬКА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 338.485
РОЗВИТОК НЕЯВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ (НА ПРИКЛАДІ АР КРИМ)
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил та регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національній академії природоохоронного та курортного будівництва (м. Сімферополь).


Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа:
доктор економічних наук, професор
Єфремов Олексій Володимирович,
Національна академія природоохоронного та курортного будівництва, завідувач кафедрою економіки та організації виробництва, декан факультету економіки та менеджменту
доктор економічних наук, професор
Степанов В’ячеслав Миколайович,
Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень Національної Академії Наук України,
заступник директора з наукової роботи
кандидат економічних наук, доцент
Подсолонко Олена Адольфівна,
Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського,
доцент кафедри менеджменту і маркетингу факультету управління
Інститут регіональних досліджень Національної Академії Наук України, відділ регіональної екологічної політики, м. Львів


Захист відбудеться 5 січня 2004 року о 10:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.079.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Національній академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95493, м. Сімферополь, вул. Київська, 181.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95493, м. Сімферополь, вул. Київська, 181
Автореферат розіслано 2 грудня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук І.В. Бережна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі реалізації основних напрямків соціально-економічного розвитку України зростає необхідність розробки нових підходів до регулювання господарсько-економічної діяльності регіонів, ефективність здійснення якої багато в чому визначається рівнем розвиненості інфраструктурних видів економічної діяльності, що створюють умови для функціонування основного виробництва, визначеного територіальною спеціалізацією. Разом з цим забезпечення економічної доцільності та ефективності функціонування елементів інфраструктури регіону вимагає певних оптимальних обсягів їх завантаження, а неоднаковість попиту на різні види послуг в залежності від впливу різноманітних зовнішніх факторів створює певні протиріччя у розвитку інфраструктури в сучасних умовах господарювання.
Саме тому особливу актуальність надобувають питання, пов'язані з державним регулюванням розвитку інфраструктурних елементів, ефективне функціонування яких є важливою умовою здійснення регіональних відтворювальних процесів.
В економічній літературі досить широко представлені підходи фахівців різних галузей науки (регіоналістики, економічної географії, економічної теорії), які досліджують процеси формування і розвитку інфраструктури. У роботах таких сучасних вчених, як М.Комаров, В.Мамутов, М.Долішній, Л.Абалкін, В.Геєц, І.Михасюк, С.Пирожков, Т.Заславська, О.Добринін, М.Багров, Б.Краснобольский, М.Завельський, В. Власов, В.Федько, М.Голіков та інших розглянуто різні аспекти функціонування інфраструктурних елементів, які у сукупності складають цілісну систему, діяльність якої спрямована на створення умов для основного виробництва.
Однак у працях вище перерахованих авторів недостатня увага приділена особливостям функціонування інфраструктури як системи, яка забезпечує стабільність соціально-економічного розвитку окремих регіонів і територіально-економічних комплексів. Процес координування діяльності цих комплексів вимагає розробки механізму регулювання розвитку інфраструктури в системі регіональних суспільно-економічних відносин. Ця думка обумовила вибір теми дисертаційної роботи, її теоретичну і практичну цінність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК НЕЯВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ (НА ПРИКЛАДІ АР КРИМ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок