Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ, МОДЕЛІ І СТРАТЕГІЇ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ

МЕТОДИ, МОДЕЛІ І СТРАТЕГІЇ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ

Назва:
МЕТОДИ, МОДЕЛІ І СТРАТЕГІЇ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,47 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет
Товкун Дмитро Леонідович
УДК 656.13.658
МЕТОДИ, МОДЕЛІ І СТРАТЕГІЇ
МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ
Спеціальність: 08.06.01 – економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2002
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Левковець Петро Романович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри транспортного права, системного аналізу і логістики.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Котелянець Віктор Іванович, Національний транспортний університет, професор кафедри системних методів аналізу в економіці і бізнесі.
кандидат економічних наук Хахлюк Анатолій Миколайович, Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України, провідний науковий співробітник відділу зовнішньоекономічних досліджень.
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем реформування відносин власності, антимонопольної політики і розвитку підприємництва (м. Київ).
Захист відбудеться “ 23 ” січня 2003 року о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.059.04 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “ 20 ” грудня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гедз Ю. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В системі забезпечення і розподілу матеріальних ресурсів транспорт є важливим і невід‘ємним елементом. Транспортні витрати займають значну питому вагу в ціні товарів і матеріальних ресурсів.
На світовому ринку питома вага транспортних послуг в ціні товару становить до 7% для хімічної продукції, до 20% для паперу, до 12% для товарів легкої промисловості.
В цілому для різних секторів економіки, як показали проведені дослідження, питома вага транспортних витрат знаходиться в межах 4-30% від собівартості продукції.
Основним завданням транспорту на сучасному етапі є: забезпечення координації роботи різних видів транспорту на єдиній методологічній основі; забезпечення попиту на перевезення вантажів в умовах системної взаємодії двох і більше видів транспорту; забезпечення безпеки і якості перевезень; створення умов для фінансово-економічного оздоровлення транспортних підприємств і активізації інвестиційної діяльності; розробка науково-методичних і організаційно-технічних засобів супроводження процесів перевезень вантажів за умов взаємодії різних елементів в структурах логістики.
Недостатнє науково-методичне забезпечення міжнародних перевезень вантажів значної ваги надає завданню стосовно розробки моделей і алгоритмів логістичного управління процесами перевезень вантажів в умовах системної взаємодії різних видів транспорту, виробників матеріальних ресурсів і їх споживачів.
За останні роки значного розвитку отримали міжнародні перевезення вантажів авіаційним транспортом. Обсяги міжнародних перевезень вантажів різними видами транспорту як в імпортному так і в експортному напрямках зросли на 30-70%.
На міжнародних перевезеннях започаткований досвід співробітництва з партнерами, які представляють країни з розвиненою ринковою економікою. Дослідження процесів міжнародних перевезень показали, що ще недостатньо вирішуються питання координації перевезень різними видами транспорту, відсутні ефективні засоби прогнозування попиту і пропозиції на обсяги перевезень вантажів, моделі і механізми раціональної взаємодії різних підприємств, зайнятих перевезеннями вантажів, не відповідають сучасним вимогам засоби інформаційного забезпечення перевезень і т.і. Ці та інші завдання науково-методичного супроводження процесів перевезень вантажів вимагають системного їх вирішення на різних рівнях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ, МОДЕЛІ І СТРАТЕГІЇ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок