Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК РУХОВИХ І РОЗУМОВИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ 5-ГО І 6-ГО РОКІВ ЖИТТЯ В ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗАСОБАМИ ДОШКІЛЬНОГО ТУРИЗМУ

РОЗВИТОК РУХОВИХ І РОЗУМОВИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ 5-ГО І 6-ГО РОКІВ ЖИТТЯ В ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗАСОБАМИ ДОШКІЛЬНОГО ТУРИЗМУ

Назва:
РОЗВИТОК РУХОВИХ І РОЗУМОВИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ 5-ГО І 6-ГО РОКІВ ЖИТТЯ В ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗАСОБАМИ ДОШКІЛЬНОГО ТУРИЗМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,68 KB
Завантажень:
508
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ПОЛІЩУК ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
УДК 796.011.3:159.928-053.5:379.85
РОЗВИТОК РУХОВИХ І РОЗУМОВИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ
5-ГО І 6-ГО РОКІВ ЖИТТЯ В ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗАСОБАМИ ДОШКІЛЬНОГО ТУРИЗМУ
24. 00. 02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Львів – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі теорії і методики фізичного виховання у ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент
ПАНГЕЛОВА НАТАЛІЯ ЄВГЕНІВНА,
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний
університет імені Григорія Сковороди, доцент кафедри
теорії і методики фізичного виховання.
Офіційні опоненти: доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор
КРУЦЕВИЧ ТЕТЯНА ЮРІЇВНА,
Національний університет фізичного виховання і спорту,
завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання;
кандидат педагогічних наук, професор
ЖДАНОВА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА,
Львівський державний університет фізичної культури,
завідувач кафедри рекреації та оздоровчої фізичної культури.
Захист відбудеться 7 березня 2008 р. о 14.00 годині під час засідання спеціалізованої вченої ради К 35. 829. 01 Львівського державного університету фізичної культури за адресою: 79000, м.Львів, вул. Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного університету фізичної культури (79000, м.Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 5 лютого 2008 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради М.М. Линець
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. На сучасному етапі розвитку освіти в Україні посилюється увага суспільства до вирішення проблем формування особистості, її своєчасного фізичного і психічного розвитку, стимулювання творчої активності. Особливого значення ці проблеми набувають у системі навчання і виховання дітей дошкільного віку, що відзначено в основних державних документах.
Зниження рівня фізичного здоров’я населення України, особливо дітей, тривалий час розглядалося лише як результат несприятливої дії соціально-економічних, екологічних та інших чинників. Однак не менш значущим є негативний вплив на стан здоров’я комплексу педагогічних чинників, а саме: інтенсифікації навчально-пізнавальної діяльності, передчасного початку дошкільного систематичного навчання, невідповідності програм і технологій навчання функціональним та віковим особливостям дітей (Видрін В.М., Курамшин Ю.Ф., 1996; Шарманова С.Б., 1998; Федоров О.І., 1999).
Заходи, що були проведені на державному рівні, не викликали значних зрушень, пов’язаних із покращенням фізичного стану дітей дошкільного віку. Зокрема, Цільова комплексна програма „Фізичне виховання – здоров’я нації” (1998-2005) спрямувала спортивну науку і практику на розв’язання оздоровчих завдань фізичного виховання, але вони не були вирішені.
Високі вимоги суспільного життя не дають змоги уникнути збільшення інформаційного навантаження й ускладнення навчальних програм для дітей дошкільного віку. У зв’язку з цим необхідно забезпечити такі педагогічні умови, які б дозволили підготувати дитину до підвищених інтелектуальних навантажень і при цьому не зменшувати обсяг її рухової активності. На наш погляд, доцільним є застосування інтегрованого підходу, який дозволить гнучко реалізовувати завдання фізичного і розумового виховання дітей дошкільного віку.
Пошуку засобів підвищення ефективності фізичного виховання в дошкільних закладах присвячено багато наукових праць. Організаційно-педагогічне та методологічне підґрунтя удосконалення системи фізичного виховання дошкільників викладено у дослідженнях Е.С. Вільчковського (1991, 1997), Л.В. Волкова (1990), О.Д. Дубогай (2001), Т.Ю. Круцевич (2003); диференційованому фізичному вихованню в дошкільних закладах присвячено дослідження О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК РУХОВИХ І РОЗУМОВИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ 5-ГО І 6-ГО РОКІВ ЖИТТЯ В ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗАСОБАМИ ДОШКІЛЬНОГО ТУРИЗМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок