Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АГРОТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АГРОТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

Назва:
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АГРОТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,83 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОЛДУЄВА ОКСАНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 631.173:339.13
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АГРОТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому національному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Краснов Юрій Миколайович,
Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України,
завідувач сектором гуманітарного та сталого розвитку;
кандидат економічних наук, доцент
Курбацька Лариса Миколаївна,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
доцент кафедри маркетингу.
Захист відбудеться 24 грудня 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ-27, вул. Ворошилова, 25, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ-27, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 21 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В процесі виконання ремонтних і робіт з технічного обслуговування (ТО) одним із питань раціональної організації виробничого процесу є питання формування робочих місць і підбір кваліфікованих фахівців. При цьому необхідно використовувати наявну технічну базу і трудові ресурси так, щоб підприємство агротехнічного сервісу виконувало весь запланований об'єм робіт з мінімальними експлуатаційними витратами, і в передбачені терміни.
Агротехнічний сервіс концентрує в собі найбільш кваліфіковані інженерно-технічні кадри АПК, ефективне використання яких є найважливішою умовою збалансованого розвитку. На сьогоднішній день стан даної сфери АПК характеризується як кризовий з низьким рівнем продуктивності праці, втратою її престижності та, відповідно, “старінням” трудових ресурсів. Відставання рівня кваліфікації трудових ресурсів від рівня складності сільськогосподарських машин та застаріла техніко-технологічна база агротехнічного сервісу визначають низьку продуктивність праці, високу трудоємність виконуваних робіт. Відсутній доведений до практичного застосування механізм управління розвитком трудових ресурсів та узгодження їх особистісно-кваліфікаційних даних з вимогами складності робіт. Це є причиною зниження якості послуг з ТО та ремонту машин і позначається на результатах діяльності сільських товаровиробників. Підвищення ефективності використання трудових ресурсів має розглядатися з точки зору системи факторів взаємодії працівника із технічними засобами. Підвищення рівня якості технічного забезпечення праці і кваліфікаційного рівня працівників, є актуальним науково-практичним завданням.
Для своєчасного виконання робіт з ТО і ремонту машин велике значення має якісний склад і кваліфікаційний рівень трудових ресурсів агротехнічного сервісу. Різні аспекти сучасного стану й ефективності використання трудових ресурсів на підприємствах агротехнічного сервісу є предметом наукових досліджень багатьох учених. Значний внесок у розробку організаційно-економічних питань управління трудовими ресурсами внесли І. Безпалий, Д. Богиня, О. Бугуцький, В. Горкавий, О. Гудзинський, В. Дієсперов, М. Долішній, Ю. Краснов, Л. Курбацька, П. Макаренко, А. Мазур, М. Малик, В. Мартьянов, В. Онікієнко, Г. Оріховський, О. Редькин, П. Саблук, В. Савченко, Н. Суліма, В. Ситник, І. Тимуш, В. Швець, Н. Шевченко, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АГРОТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок