Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ КОРМОВИХ ДОБАВОК З ВИКОРИСТАННЯМ НЕТРАДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ

ТЕХНОЛОГІЯ КОРМОВИХ ДОБАВОК З ВИКОРИСТАННЯМ НЕТРАДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ КОРМОВИХ ДОБАВОК З ВИКОРИСТАННЯМ НЕТРАДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,58 KB
Завантажень:
459
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
СУПРУН-КРЕСТОВА ОЛЕНА ЮРІЇВНА
УДК 636.085.55
ТЕХНОЛОГІЯ КОРМОВИХ ДОБАВОК З ВИКОРИСТАННЯМ НЕТРАДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ
05.18.02 – технологія зернових, бобових, круп’яних
продуктів та комбікормів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Шаповаленко Олег Іванович
Національний університет харчових технологій, завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Юрчак Віра Гаврилівна
Національний університет харчових технологій, професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів |
кандидат технічних наук, доцент
Шерстобітов Валерій Валентинович
СГП “Укрсоя-21”, заступник генерального директора з наукової роботи
Провідна установа: | Харківський державний університет харчування і торгівлі Міністерства освіти і науки України,
кафедра технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів, м. Харків |
Захист відбудеться “17” листопада 2005 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.04 Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68, аудиторія А-311.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “17” жовтня 2005 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. С.І. Воронцова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Рівень технології та якість комбікормів взаємообу-мовлені раціональним застосуванням кормової сировини, обсягом технологіч-них процесів їхньої обробки та повнотою використання при відгодівлі тварин, птиці та риби.
Максимальне використання кормових ресурсів різних виробництв та роз-робка раціональної технології їхньої обробки є нагальними вимогами часу та мають практичну актуальність.
Значний внесок у розробку наукових основ технології виробництва й ви-значення якості кормів і кормових добавок зробили вітчизняні та закордонні вчені: Адамень Ф. Ф., Афанасьєв В. А., Бабич А. О., Богданов Г. О., Бойко Л. Я., Братерський Ф. Д., Глебов Л. А., Гуменюк Г. Д., Єгоров Б. В., Кошелев А. М., Кулик М. Ф., Левченко В. І., Мартиненко Я. Ф., Орлов А. І., Пелевин А. Д.,
Січкар В. І., Стрій В. А., Таранов М. Т., Чеботарьов О. Н., Черняєв Н. П., Шерстобітов В. В., Alcock A. W., Anderson J. A., Bergner H., Boots R., Robinson K. та інші.
Як показує аналіз літературних джерел, сьогодні для стимуляції росту і розвитку тварин та птиці, а також для підвищення їхньої продуктивності й покращення стану здоров’я фахівці все частіше звертаються до використання природних кормових добавок у складі корму.
Поряд з цим, у нашій країні постійно накопичуються великі запаси відхо-дів ефіроолійної промисловості, що мало або взагалі не використовуються у комбікормовій промисловості.
Тому, перехід на альтернативні технології виробництва кормів з сировини, що мало використовується, є одним з найбільш ефективних варіантів збільшення обсягів кормової бази та зниження витрат на її виробництво.
Зокрема, сьогодні відсутні технології з промислового використання від-ходів переробки шавлії, кропу, м’яти, ісопу та лофанту, як натуральних кормо-вих добавок у складі раціонів для відгодівлі тварин і птиці.
Таким чином, для підвищення якості комбікормової продукції та вдоско-налення раціону харчування тварин, актуальним є введення до складу корму нових нетрадиційних видів рослинної сировини, що містять у своєму складі збалансований комплекс білків, ліпідів, амінокислот, мінеральних речовин, ві-тамінів, а також мають високі поживні та кормові властивості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ КОРМОВИХ ДОБАВОК З ВИКОРИСТАННЯМ НЕТРАДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок