Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Продуктивність яблуні сорту Голден Делішес на підщепі М9 в зрошуваному насадженні залежно від позакореневого підживлення магнієм та мікроелементами в умовах Правобережного Лісостепу України

Продуктивність яблуні сорту Голден Делішес на підщепі М9 в зрошуваному насадженні залежно від позакореневого підживлення магнієм та мікроелементами в умовах Правобережного Лісостепу України

Назва:
Продуктивність яблуні сорту Голден Делішес на підщепі М9 в зрошуваному насадженні залежно від позакореневого підживлення магнієм та мікроелементами в умовах Правобережного Лісостепу України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,05 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
уманський державний аграрний університет
бондаренко вероніка анатоліївна
удк: 634.11:631.8
Продуктивність яблуні сорту Голден Делішес на підщепі М9
в зрошуваному насадженні залежно від позакореневого підживлення магнієм та мікроелементами
в умовах Правобережного Лісостепу України
06.01.07 – плодівництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Умань – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Уманському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Наукові керівники: доктор сільськогосподарських наук, професор
Красноштан Анатолій Олексійович
Уманський державний аграрний університет,
професор кафедри плодівництва і виноградарства;
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Коларьков Юрій Васильович,
Уманський державний аграрний університет,
декан факультету плодоовочівництва і виноградарства.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор
Марковський Василь Станіславович,
Подільський державний аграрно-технічний університет,
професор кафедри плодоовочівництва і виноградарства;
кандидат сільськогосподарських наук
Ріпамельник Віталій Петрович,
Подільський науково-дослідний центр
Інституту садівництва УААН, директор.
Провідна установа: Інститут садівництва ім. Л.П. Симиренка УААН,
відділ садівництва, смт. Мліїв.
Захист дисертації відбудеться “23” листопада 2005 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 74.844.01 в Уманському державному аграрному університеті за адресою: навчальний корпус №2, аудиторія №142, вул. Давиденка, 1, м. Умань, Черкаська обл., 20305.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Уманського державного аграрного університету за адресою: вул. Давиденка, 3, м. Умань, Черкаська обл., 20305.
Автореферат розісланий “21” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В.Манзій


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У системі догляду за плодовими насадженнями велике значення має раціональне, ефективне застосування добрив. Поряд з широким застосуванням макроелементів важливої ролі набуло використання різних мікроелементів.
Доведено, що при внесенні мікроелементів у ґрунт у вигляді неорганічних солей вони задовільно засвоюються рослинами лише на ґрунтах з кислою реакцією середовища. На позакореневе підживлення рослини реагують швидше, ніж на підживлення звичайне, що дозволяє швидко усувати нестачу того чи іншого елемента живлення.
Позакореневе підживлення поєднують з хімічним захистом рослин і обробкою регуляторами росту. Це дозволяє підвищити продуктивність плодових насаджень та покращити товарну якість і хімічний склад плодів та ягід. Однак дослідження впливу позакореневого підживлення мікроелементами на продуктивність яблуні у зрошуваному насадженні в умовах Правобережного Лісостепу України відсутні.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами Дослідження здійснювали відповідно до тематичного плану Уманського державного аграрного університету (УДАУ) “Оптимальне використання природного і ресурсного потенціалу агроекосистем Правобережного Лісостепу України” (номер державної реєстрації 0101U004495), підрозділ “Удосконалення існуючих і розробка нових ефективних технологій в плодівництві і виноградарстві”.
Мета і задачі дослідження. Мета досліджень – з’ясувати вплив позакореневого підживлення розчинами магнію та мікроелементів на плодоношення та вегетативні процеси дерев яблуні в умовах зрошення Правобережного Лісостепу України.
Задачі досліджень:–
визначити ефективність використання магнію та мікроелементів у різних концентраціях;–
вивчити особливості впливу досліджуваних факторів на ріст і урожайність дерев яблуні;–
виявити вплив позакореневого внесення магнію та мікроелементів на їх вміст у листі й плодах, а також встановити зміни в хімічному складі плодів;–
обґрунтувати економічну ефективність позакореневого підживлення магнієм та мікроелементами інтенсивних насаджень яблуні.
Об’єкт дослідження – закономірності впливу позакореневого внесення магнію та мікроелементів на ріст і плодоношення дерев яблуні Голден Делішес на підщепі М9.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Продуктивність яблуні сорту Голден Делішес на підщепі М9 в зрошуваному насадженні залежно від позакореневого підживлення магнієм та мікроелементами в умовах Правобережного Лісостепу України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок