Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ

МАРКЕТИНГОВЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ

Назва:
МАРКЕТИНГОВЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,63 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ЗАПОРІЗЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ”
Олійник Ігор Вікторович
УДК 338.534.433
МАРКЕТИНГОВЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ
НА ПІДПРИЄМСТВАХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертація на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Запоріжжя ? 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Корінєв Валентин Леонідович, Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”,
проректор з міжнародних зв’язків.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Зінов’єв Фелікс Володимирович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”,
завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності;
кандидат економічних наук, доцент
Пісьмаченко Людмила Миколаївна,
Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України,
професор кафедри обліку і аудиту.
Провідна установа – Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 25 січня 2007 р. об -годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.17.127.01 у Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
Автореферат розісланий 23 грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.А. Ільяшенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах поглиблення ринкових реформ у вітчизняній економіці характер та результативність маркетингової діяльності підприємств сільськогосподарського машинобудування при реалізації продукції виробничо-технічного призначення для АПК значною мірою залежить від удосконалення діючого механізму ринкового ціноутворення. Це є особливо важливим сьогодні, коли внаслідок фінансової нестабільності в країні та утворенні значного диспаритету між цінами на сільгосппродукцію та продукцію промисловості, що споживається в аграрному секторі економіки, більшість сільськогосподарських підприємств утратили свою купівельну спроможність. Як наслідок, значно скоротився ринок збуту сільгосптехніки, що вкрай негативно позначилось на ситуації в галузі сільськогосподарського машинобудування.
У зв'язку з цим, при формуванні цінової політики доцільно встановлювати рівень ціни на продукцію підприємств сільськогосподарського машинобудування відповідно запитам сільгоспвиробників до її споживчих властивостей. При цьому з метою успішної реалізації продукції підприємств сільгоспмашинобудування на ринку необхідно враховувати особливості експлуатації та сервісного обслуговування сільськогосподарських машин та агрегатів. Це дозволить значно підвищити дієвість та ефективність цінової політики вітчизняних підприємств сільськогосподарського машинобудування в умовах постійних змін кон'юнктури ринку та зростаючої конкуренції.
Над розробкою питань теорії та практики маркетингового ціноутворення, працюють вітчизняні та зарубіжні вчені. Фундаментальні дослідження процесу маркетингового ціноутворення проводились в працях П. Друкера, Дж. Кейнса, Ф. Котлера, І.В. Ліпсіца, М. Мак-Дональда, М. Моріса, Т. Негла, М. Портера, Б.Смітта, І. Фішера Р., Холдена, А.Н. Цацуліна, Г.А Черчилля. В процесі формування ринкової економіки ця проблема розглядалася вітчизняними економістами, про що свідчать наукові праці А.В. Войчака, А.С. Гальчинського, С.С. Гаркавенко, В.М.Геєця, В.Г. Герасимчука, Н.В. Куденко, М.А Окландера, А.Ф.Павленка, Л.М. Пісьмаченко, В.Ф. Ситника, Ю.Г. Тормоси. Питанням ціноутворення на продукцію сільськогосподарського машинобудування присвячені роботи Я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок